Hľadám kamarátku

niikky_m
11. júl 2022

Ahojte, hľadám si kamarátku z Topoľčian, prípadne PE (okres), PD (okres), na popísanie si na sociálnych sieťach, ale aj občasné vybehnutie von, či už vybehnúť na kávu, pizzu a pokecať si 😉. Keďže sa o nejaký čas budem sťahovať do PD, rada by som si touto cestou našla nejakú kamarátku z PD a prípadne vyššie spomínaných mest.
Mám 24 rokov, priateľa už takmer 5 rokov , som bezdetná, mám ukončenú VŠ a som zamestnaná. Ako typ baby som priateľská, nemám problém sa porozprávať o čomkoľvek a mám rada smiech :D. Som nefajčiarka, pijem len príležitostne a niesom párty žena :D Samozrejme občas chýba aj ženská spoločnosť a preto si hľadám kamarátku, ktorá je na tom podobne ako ja ;)

3009
11. júl 2022

@niikky_m Načo to sem dávaš 3x.

niikky_m
autor
11. júl 2022

@3009 Prepáč, som tu nová, tak som nevedela presne ako to funguje, som myslela,že sa to zobrazí len v jednom fóre 🙂 Tak to idem zmazať z tých dvoch 🙂

kajus0123456789
19. júl 2022

@niikky_m Ahoj. Ja tiež hľadám kamarátku. Mám 21 rokov, som tiež nefajčiarka a som z okolia Nitry. Rada by som našla niekoho s kým by som vo voľnom čase vybehla von alebo niekam na výlety. Ak chceš, kľudne napíš

anniezuzana
29. jan 2023

Ahoj,keď chces napíš mi