Alergológ pre deti v okrese Topoľčany

jarkagrm
4. nov 2020

Dobrý deň, potrebujem poradiť hľadám nejakého šikovného detského alergologa/imunologa v TO alebo okolí, viete mi niekto odporučiť? Máte s ním osobnú skúsenosť a pomohol vám? Chodím v TO doktorke Nadzamovej ale nemyslím si, že je v jej záujme liečiť a pomôcť....Chcem niekoho iného pre dcérku, ďakujem za rady

simka1454
4. nov 2020

@jarkagrm od Nadzamovej utekaj preč, ja som pred rokmi k nej chodila so synom, vôbec mu nepomohla. Stále bol chorý, opakovane zápaly pľúc odmietala mu napísať spreje, aby sa mu lepšie dýchalo. Mal napísané len lieky na alergiu čo aj v lekárni kúpiš. Poslednou kvapkou bolo keď som znova s chorým synom išla k nej aby ho pozrela popočúvala a odmietla nás zobrať keď sme neboli objednaní. Ani raz ho nepočula ako dýcha keď bol chorý. Aj na pohotovosti nechápali ako môžme byt bez liekov a sprejov. Potom sme chodili v BN doktorovi Bilikovi ten je teraz v Partizánskom a aj doktorke Grežďovej v Banovciach ona potom prišla do BN miesto neho. Doktorku Grežďovu by som aj viac odporúčala mala lepši prístup.

cherry25
7. nov 2020

@jarkagrm my sme s malou v nitre u dzurillovych zatial vsetko ok objednavam sa cez topdoktor na presnu hodinu vzdy zoberu

lilian183
12. nov 2020

Medicentrum Dzurilla v Nitre. Objednám sa na orientačnu hodinu, prídem skôr, skôr vezmú a takto neplatím za objednanie.