Župan do pôrodnice

14. aug 2024

Vyuzili ste realne zupan v porodnici? Ja to vobec nepouzivam. Musim to kupovat?

pribinak
14. aug 2024

Nie, nemala som. Mala som tričko a kraťasy (take pyžamo)

petronellla87
14. aug 2024

Ja som nevyužila vôbec

janinah
14. aug 2024

áno,nechodila som na vyš. na ine poschodie či na stravu len v nočnej košeli,krátky ľahký ,nie hrubé plyšové hebedo,čo zaberie pol kufra

autor
14. aug 2024

@janinah Posles link aky si mala?

zuzanna33
14. aug 2024

Saténovy je výborný do pol pása. Len na večer keď treba alebo po sprche

autor
14. aug 2024

@zuzanna33 To ako hola prdel, ked do pol pasa? Ako to myslis?

thereisabear
14. aug 2024

Raz áno, raz nie, no určite len nejaký úplne tenký, žiadny froté ani taký ten plyšový, v pôrodnici je horúco.

jaskolka
14. aug 2024

Ja som mala taky tenký po stehná z Bonprixu, len som prehodila, keď som šla po chodbe do kúpeľne, ci na šestonedelie. To bolo pri synovi, pri dcere som mala nadštandard, takže ani do kúpeľne už som nechodila na chodbu,tam fakt len občas som ho na seba dala.

titla
14. aug 2024

Ano, mala. Navstevy sme mohli prijat len na chodbe pred oddelenim, tak nech tam nestojim len v nocnej koseli. Mala som len taky tenky zupan do po stehien.

basska_b
14. aug 2024

Joj to neber, je tam velmi teplo. Jedine teda na tie navstevy sa to hodi, ked tam nechces byt v tej koseli, ale ja som v porodnici nechala posledne zvysky hanby 😅 tak som sla von aj so sackom s močom, moj dedko bol zdeseny

maryetta
14. aug 2024

3x som mala. Pri stvrtom uz nie 😂 ale ak trebalo ist na vysetrenia tak na chodbach zvyklo byt chladnejsie. Resp prievan. Ale iba po prvej sekcii mi bola zima aj v horucave 🙂

bavlnka92
14. aug 2024

nie. na chodbe max tričko, na izbe nočná košeľa... pôrod v decembri.

mikitilik29
14. aug 2024

Nie, vôbec som to nevyužila.

oslo1
14. aug 2024

Namala som zupan, pred porodom som mala normalne oblecenie a pi porode som mala chvilu andela, potom ako som SA po epidural mohla postavit, tak smer sprcha a pyzamo. Ale tu sa bezne rano po sprche oblecie normalne oblecenie, pyzamo/nocna kosela iba pre leziacich pacientov.

dada0902
14. aug 2024

Ja som mala len taky dlhy tenky sveter pri prvom pôrode župan no keďže bol zbytočný a len zaberal veľa miesta 2x som volila takto

pralinka86
14. aug 2024

Hocijaky sveter/mikina postačí, také co mozno na seba oblecies rovno ked pôjdeš domov. Vsade bolo teplo, aj na chodbe

zuzikak
14. aug 2024

ak je teraz horuco asi by som si ziaden ani nebrala. Ja som rodila na jar. Na izbe bolo fajn ale ked prisla navsteva na chodbu tam bolo chladnejsie tak som mala taky tenky tesne po kolena.

pe_mi
14. aug 2024

Dva pôrody a župan som využila denne.mala som krátke nočne košele,takže by som chodila s holou riťou po chodbe a mala by som pocit,že mi trčí vložka.teda nie žeby to tam niekto riešil,pre môj pocit .aj keď sa mi napr zakrvavila nočná košeľa , tak keď som išla po chodbe alebo za návštevou,zamaskovala som to tým.kym mi nepriniesli čistú nočnu košeľu.
Ja by som do pôrodnice bez županu nešla

natall113
14. aug 2024

Nie, nemala som, na oddelení bolo tak 300 stupňov všade.

lucia13022023
14. aug 2024

Mala som zbaleny, nevyužila som.

mata0076
14. aug 2024

Rodila som pred mesiacom a v tom teple ozaj zbytocny nemala som ho ani raz

milanemila
14. aug 2024

Mala som ale nie frote ale taky tenky satenovy, ked som isla na chodbu alebo s malym na vysetrenie, nech nejdem v nocnej koseli

elin2525
14. aug 2024

Ja som mala a este mam tento https://www.bonprix.sk/upletovy-zupan/p-1221608.... Tenky, prijemny material.

zuzanna33
15. aug 2024

Pod tým nočná košeľa na ramienka nezniesla vy som dlhý župan a už vôbec nie froté

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre