Župan do nemocnice

28. okt 2021

Ahojte 🥰
Z kade ste si kúpili župan do nemocnice keď ste rodili?
Vraj je na izbách teplo kvôli bábätkám tak by som chcela taký tenší...
Ak by ste mohli tak môžte aj link poslať na nejaký konkrétny, ktorý ste kúpili. Ďakujem veľmi ❤️

katie253
28. okt 2021

Ja mám niečo podobné ako toto, ale bez čipky na ramenách, ten môj už nemajú, bol skvelý, ak mi bolo chladno mala som zabalenú aj tenkú mikinu.
https://www.bonprix.sk/style/satenove-kimono-14...

mamamasama
28. okt 2021

Nie...po porode na izbe som bola oblecena normalne. Leginy a tricko.

didi2102
28. okt 2021

Záleží ako sa budeš cítiť , ja som bola po sekcii,takze som mala košeľu a župan,kúpila som si za lacný peniaz v čínskom 😄👍 župan nepoužívam nechcelo sa mi investovat

ivka21
28. okt 2021

Ja som si kúpila v pepcu. Mala som hrubší, na izbe síce kúria ale ak by ti bolo zima je fajn si ho dat ako náhradu svetríka pripadne keď ideš na vyšetrenie. No po pôrode je isto lepšia košeľa lebo chodia Dr. Na prehliadku a nesmieš mat vtedy nohavičky ani podprsenku.

nerya
28. okt 2021

Ja som mala len taký tenší svetrík dlhy pod zadok bez zapínania

dada0902
28. okt 2021

Tak už je zimsie podľa mňa sa ti župan zíde lebo aj na wc pôjdeš jest do jedálne ja mam letné deti v tedy bol župan zbytočný škoda miesta v cestovke

de_zi
28. okt 2021

Ja som mala tento ľanový z Jysku, milujem ten materiál. Využívala som ho doma celé leto, aj ešte budem. Je tenučký a na holé telo chladivý, ideálny po sprche. 🙃
https://jysk.sk/kupelna/zupany-papuce/zupany/go...

mattkapd
29. okt 2021

Ja som si kúpila tenucky v tescu.. Inak som rodila teraz v októbri.. Nejako som ho nevyužila lebo bolo na izbách teplo plus ešte hormóny no des som sa potila.. Bravala som si ho len do jedálne aj to by som sa bez neho obišla..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre