Výber podprsenky pre tehotné

vasjar
18. nov 2020

Prosím vás, ako si mam vybrať podprsenku, som v 12 tt a zväčšili sa mi prsia a vraveli mi ze ešte sa mi zvacsia. Potrebujem novú podprdu ale neviem ako si vybrať. Poraďte

amelie2017
18. nov 2020

Vyberaj si podla velkosti, aku nosis teraz a aka ti je pohodlna. Neviem si predstavit chodit vo vacsej podprsenke, vsak to by odstavalo, nedrzalo dobre. Ak porastu, kupis novu.
Ja som si na narodky dopriala 2 nove, sakra drahe a o 2 tyzdne pozitivny test. Uz mi z nich prsia vyliezaju, kazdu som mala raz oblecenu. Len dufam, ze ich vyuzijem po porode.

lenuska9999
18. nov 2020

Ja som už v tehu začala nosiť tie na kojenie.. nejak mi boli všetky podprsenky s kosticiu nepohodlné..

kiki68
18. nov 2020

HM tie elasticke na kojenie su super

elistek13
18. nov 2020

Nejaku pohodlnu, makku, hlavne nie push up, treba skusat aby si sa citila co najpohodlnejsie 🙂

vasjar
autor
18. nov 2020

@kiki68 tam ich je spousta 😀 vieš poradiť presnejšie?

bluka2
18. nov 2020

Ja kojim, ale podprsenky na kojenie by som už nekupovala. Zbytocne robota navyše to otvárať aj zatvárať, keď sa prsník dá iba vybrať

tilko
18. nov 2020

@vasjar ja som obe moje tehu kupovala tu

http://www.anita.sk/sk/sortiment.php?skupina_ID=6

je tam aj tabuľka na pomeranie a ja som dokonca konzultovala po telefone pani predtým než som kúpila

kukulienka999
18. nov 2020

@vasjar ja by som šla do nejakej bez výstuže, neviem akú máš velkost teraz, ale ja som si kúpila na začiatku 2 kojenecke podprsenky z H&Mka. Veľmi príjemný materiál, bez kostic a predpokladám, že sa zíde aj po pôrode 🙂 nosím celé tehotenstvo, ale tým, že pracujem z domu podprsenku nenosím len keď idem von 🙈

luu1122
18. nov 2020

@vasjar h&m a mne vyhovovali take co vyzeraju ako sportove podprsenky a potom som ich vyuzila aj pri dojceni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre