Tehotenské oblečenie

mess123
7. máj 2022

Dobrý večer prajem 😊😊 keďže som nižšia a už pred otehotnením som dosť pribrala.. 160cm, vždy som vážila max 60kg no prišla som o prácu a bola tehotná, bohužiaľ v 5 mesiaci sme o dieťatko prišli, a pribrala som na tých 72, teraz som znovu tehotná, som v 19 týždni a na poslednej poradni som mala 78kg teraz už asi znovu viac keďže je to na mne dosť vidieť, o celulitíde ani nevravím, ktorá presvitá aj cez legíny, rifle neznesiem, takže jba tehu legíny nosím, potrebujem vašu radu, poraďte nejaké kvalitné tehotenské legíny ktoré nepresvitajú, kľudne aj nejaké šaty ktoré sú dlhé minimálne po palce 😆 keďže sa za svoje telo hanbím a cez leto sa nechcem pariť v leginach.. Kľudne aj keď máte doma nejaké zachovalé šaty, kúpim. 🙂 Mimo toho, koľko ste pribrali vy do 5 mesiaca? A koľko za celé tehotenstvo? Ja sa bojím že budem mať 100kg pri mojej malej postave 🥺

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka222
7. máj 2022

Ja mám výšku ako ty a váhu som mala 52kg na začiatku každého tehotenstva. Prvé som mala dokopy +13kg a druhé +9kg. Legíny som mala také hrubšie z lidla, tie boli celkom fajn a na leto šaty tiež odtiaľ

babovka2321
7. máj 2022

@mess123 z HMka som mala uplne fajne jemne elasticke "akoze rifle", cele tehotenstvo som ich nosila, tiez som nic na sebe nezniesla.

Mam podobnu vysku ako ty a pribrala som zo 60 na 80, do 3 mesiacov na povodnej vahe.

lenuska9999
7. máj 2022

@mess123 no ja som pri prvom mala pred otehotnenim 60kg a keď som išla rodiť tak 98 😀 potom som schudla na 73, teraz som v 7. Mesiaci opäť a vážim 80kg.. tiež sa necítim dobre vo vlastnom tele. Inak leginy mam jedny také, čo sú ako keby elastické nohavice , sú také hrubšie a nepresvitaju. Ja ich ale nerada nosím, lebo mi padajú, ale Kúpila som ich v butiku u nás v meste. Neviem odkiaľ si , ale skus pobehať takéto obchody u vás, možno niečo nájdeš. No a saty si nekupujem špeciálne tehotenske, ale mam take, ktoré vynosim aj po tehotenstve. Väčšinou sú to voľnejšie Ackove strihy, aby sa vošlo aj bruško. Alebo s gumickou pod prsiami. Hlavne nech sú dlhšie, tiež nerada ukazujem nohy teraz, lebo ešte ako sú naliate vodou , tak to vyzerá hrozne.

riskoh
7. máj 2022

Lidl,bonprix,HM,pri prvom +25,pri druhom +35....vsetko som zhodila a najma sa s tym netreba trapit,treba si to uzivat a bytv pohodicke

petamich
7. máj 2022

Lidl a Bonprix 🙂 ja som nakupovala iba tam + som dalej nosila oversized saty, ktore mam rada a nosila som ich uz pred tehotenstvom a pribrala som 23 kg 🙈 taky mensi ladoborec zo mna bol pred porodom

radanna11
7. máj 2022

@chiaraaaa určite chcela toto počuť 🙈to si radšej nemusela napísať nič

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre