Tehotenská podprsenka

smudlinka55
18. máj 2019

Dievčatá, prosím Vás potrebujem do nemocnice naozaj bavlnenu kojenecku podprsenku? Ako zohnať na moje miery je niečo neskutočne a aj keď som našla tak stala 60€ 🙈🙈🙈 a cez internet nechcem objednávať lebo aj keď sa pomeram viem že mi príde blbosť. Ja len či ste ich aj využili v nemocnici a či to žiadali. Ďakujem 😘😘😘

mimka795
18. máj 2019

Skus H&M alebo Tehotku ak nechces z netu. Pripadne Bonprix - da sa vratit 🙂

smudlinka55
autor
18. máj 2019

@mimka795 v H@M nemajú na mna veľkosť a z bonprix už ani nestíham objednať. A ta tehuľka je kamenný obchod? 😀

ukulela
18. máj 2019

@smudlinka55 povinne to urcite nie je, ode len o to, co ti vyhovuje a ako sa ti bude dobre kojit. ja som vyuzila, a ked mam prsia velke a naliate, tak v podprde aj spavam ... pri prvom som nosila len dojcenske, teraz pri druhom aj take tie tielkove, ci sportove, ci aka to vlastne je 🙂 prsia mi neletaju kade-tade ani v noci a dobre sa z nej vyberaju. na dojciacich si tie odopinania prakticke, no da sa zit aj dojcit aj bez toho.

ukulela
18. máj 2019

@smudlinka55 inac pozri na stranek nika-intima, je to sovenska firma a siju aj bambusove tehotenske, tie som mala dve, su prijemne na tele. a slovensky vyrobok, za dobru cenu, neviem, ako su na tom aktualne s velkostami, ale ceny maju velmi dobre a mavaju aj akcie.

smudlinka55
autor
18. máj 2019

@ukulela ďakujem 😘

ivvie
18. máj 2019

@smudlinka55 Ahoj. A ake miery mas?

lubik87
18. máj 2019

@smudlinka55 ja som.mala aj podprsky ale.kedze po pôrode my boli malé aj E tak som nosila športové podprsenky a to bolo teda oveľa lepšie ako kojenecké 🙂

kristina2412
18. máj 2019

@smudlinka55 niektoré baby mali klasické podprsenky,ja som mala na kojenie, ale pravdupovediac ráno o tretej ma ani nenapadlo hľadať tie háčiky na rozopinanie 😏aj tak podprsenky len držia tie vložky do nich ...v najhoršom ak nezoženies si vezmi obyčajnú alebo odstran kostice zo starej...a doma už uvidíš v čom ti bude pohodlne

29simona29
19. máj 2019

@smudlinka55 povinne nie je nič, ale keď sa ti začne tvoriť mlieko a poriadne nalejú prsia, bude to veľmi nápomocné. Prvé dva dni po pôrode som ju nepotrebovala, ale potom som za ňu bola vdacna, nehovoriac o tom, že ako sme prisli domov z porodnice som ju používala den noc, kúpila som v HM, ale mám C veľkosť

3petka
19. máj 2019

@smudlinka55 no kúp si ju určite budeš ju potrebovať. Ja som napr na to zabudla ale moja mama a svokra na to mysleli tak mi ich do pôrodnice doniesli. Tam som ich nepotrebovala lebo trvalo kým sa mi spustilo mlieko ale doma na nezaplatenie. Keby som ich nemala tak je mlieko všade ( samozrejme aj s vložkami)

mimka795
19. máj 2019

@smudlinka55 Tehotka je kamenny obchod len neviem v akych mestach je alebo skus nejaky obchod s tehotenskou modou. Bola som prekvapena ze mali viac druhov za dobre ceny 🙂 Pripadne este v Lidli zvyknu mat ale nie stale alebo Lindex alebo vraj aj v obchodoch pre deti 🙂

zeytin
19. máj 2019

Lindex ma aj velke velkosti a podprsenky su super.

nerya
19. máj 2019

Ahoj, ja nenosím už štvrtý mesiac ani v pôrodnici som nemala, ale kúpila som si dva kojenecké tielka v Lidli a podprdu tiež tam, mesiac dozadu ale nejako ju nenosím :-P doma len tielka a keď niekde ideme tak normálnu podprsenku a keď mi treba kojit tak zosuchnem alebo keď sa môžem niekde zavrieť tak vyzlečiem 🙂

smudlinka55
autor
19. máj 2019

Ďakujem veľmi pekne dievčatá 😘😘😘 asi pôjdem kuk do toho lindexu. 😍

tatianaba
19. máj 2019

Ja som si kupila za par euro v cinskom obchode, normalnu bavlnenu. Mali aj väcsie velkosti. Podla mna na ten kratky cas staci aj takato obycajna. Ja som bohuzial nevyuzila.

janickadusicka
19. máj 2019

Dievcata, a aku velku podprsenku si treba kupit? Cakam prve babo a vobec netusim, ake velke prsia budem mat po porode. Pred tehotenstvom som mala 75b, teraz som v 6 mesiaci a mam o cislo vacsie. Neviem, ake velke si mam kupit, aby to bolo aj potom dobre.

babi81
19. máj 2019

@smudlinka55 vobec som nevyuzila, nenasla son vhodnu velkost, vobec mi nesedeli.potom neskor som kupila v triumph elesticku bez vystuze, ziadnu specialnu na kojenie

lucyluv
19. máj 2019

Nika-intima.sk

magnolia555
19. máj 2019

@smudlinka55 ahoj, skús ešte v nejakej galanterii alebo Slovenke. Ja som si tam kúpila aj také tielko, ktoré je cez prsia vystužené. Je tam všitý taký pás a mávajú tam aj podprsenky na kojenie

maminka2710
19. máj 2019

Ahoj, ja som mala, ale nevyužila 😁 kúpila som si dve ale akosi som netrafila veľkosť, takže som ani nemala na sebe. Mne sa úplne najviac pri prvej dcére osvedčili elastické športové podprsenky a teraz pri malom najradšej nosím tielka na dojčenie, kúpila som v HM a sú super, podprsenku vôbec nepotrebujem. A keď niekam idem tak naďalej používam sportove, elastické bez výstuže.

smudlinka55
autor
26. máj 2019

Dievčatá ďakujem za rady. Kúpila som nakoniec úplne perfektne a aj za dobrú cenu v Lindexe. Uvidím či ich nakoniec v nemocnici využijem a či mi veľkosť sadne po naliati 😅😅😅

kristina2412
26. máj 2019

@smudlinka55 👍 super,držím palce nech ti všetko dobre dopadne

klaudiaemma
26. máj 2019

Ja mam 2 nové z H&M, 75 C, žial sú mi malé, ak by mal niekto záujem rada predám...

smudlinka55
autor
26. máj 2019

@kristina2412 ďakujem veľmi pekne 😘😘

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre