Svadobné šaty pre tehotné

janickadusicka
18. jan 2019

Ahojte dievcata.
V maji sa budem vydavat, budem vtedy v 6 mesiaci. Je to moje prve tehotenstvo.
Neviem, co so satami. Ideme mat malu svadbu a nechcem ziadne tortove velke dlhe saty. Skor si dam bud usit, alebo si objednam. Ale bojim sa, ci mi budu dobre. Na poslednu chvilu sa to neda velmi riesit.
Myslite, ze ak teraz nosim velkost S, tak tehotenske svadobne saty S mi budu dobre?

diewcatqoo
18. jan 2019

@janickadusicka Ahoj. Ja som sa vydavala v 5m. Saty som si kupovala v 3m a bezne nosim velkost s, no kupila som si radsej m. Na svadbe mi boli akurat, len trosku volnejsue cez prsia, no nebolo to vidno. Mala som saty na tento styl (snad sa nahra obrazok), boli klasicke na zpis, nie zavazovacie vzadu. Cez pas som mala namiesto tej aplikacie na obrazku taku stuzku, ktora sa dala zdvihnut vyssie a tym akoby zakryt brusko. Takze ani nebolo vidno, ze som tehotna. Tyzden po svadbe mi ale brutalne narastlo brusko, to uz by som sa do tychto siat nevosla 🙂

janickadusicka
autor
18. jan 2019

@diewcatqoo a to ti z tyzdna na tyzden tak narastlo brusko? Ja s tym teda asi este chvilku pockam, zacnem to asi v marci riesit. To aj uvidim, ako priberam. Inak saty si mala krasne ale ja chcem nieco obycajnejsie, budeme mat len obrad a obed asi do 15 ludi.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baryana
19. jan 2019

@janickadusicka
@janickadusicka moja dcera predava. Bola v 6tom mesiaci. Su na snurovanie vzadu. Opasok v ludovom style si tam dala nasit.

dankakostkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikuskazol
23. jan 2019

Ja predavam svadobne saty, take jednoduche, lahucke. Vzadu maju snurovacku. Mala som ich iba na svadbu a boli kupovane uplne nove, len som ich dala upravit na tehotenske brusko

barbora287
3. máj 2020

žienky a viete poradiť svadobné šaty vhodné na dojčenie?

dzana1026
3. máj 2020

@baryana mozem poprosit cenu?

dzana1026
3. máj 2020

@kikuskazol mozem poprosit cenu a foto?

kikuskazol
4. máj 2020

@dzana1026 napiste mi mail poslem vam foto

baryana
5. máj 2020

@dzana1026 80€

gabika108
22. júl 2021

@kikuskazol mozem poprosit fito svadobnych siat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre