Poraďte Eshopy s pekným tehotenským oblečením.

natasha1988
7. mar 2020

Hladam tipy na eshopy kde objednat pekne tehotenske oblečenie. Ceny nie su podstatne, hladam drahsie oblečenie. Tehotna som len raz, chcem si to užit a nie na sebe šetrit. Samozrejme aj zahranične weby.

snowwhite81
7. mar 2020

happymum.cz odporucam

timilv
7. mar 2020

Aj na zoot.sk mávali pekné tehotenské oblečenie 🙂

haaadanka
7. mar 2020

a naozaj ho budes potrebovat? ja som nakupila viac a nakoniec som vyuzila 3 tehotenske leginy a 2 rifle a aj to az od osmeho mesiaca. Vacsinou stale nosim pekne obtiahnute mini saty, nech vynikne brusko. Dlhsie tielka a saka, manzelove mikiny, ak chcem vybehnut len do potravin, ale tie som zboznovala nosit uz aj pred tehotenstvom a inak vsetko svoje klasicke oblecenie. Cakala som, ze enormne zmenim velkosti, ale nestalo sa. Zato som vdacna, ze som investovala viac penazi za pohodlne topanocky a ruksak. 🙂

amelia89
7. mar 2020

@natasha1988 asos.com ale je to zavislost🙂 a zalando.com a kupujem ak v hm-ku saty napr

marci77
7. mar 2020

aj na ebay.co.uk skuste, tam je tiez toho dost

lucinka1988
7. mar 2020

@haaadanka súhlasím, aspoň podľa mna vyzerá oveľa lepšie klasické oblečenie ako tehotenské, ja som štýlové tehu veci, ktoré by sa mi páčili ešte nevidela. Skôr som zvolila iný strih a materiál, ale svoje číslo a tým pádom nosím tie veci aj teraz ako netehotna..Krásne obtiahnuté elastické šaty, tehotenské pančuchy a bolo..Tetaz som tehotná zase, bábätko sa mi ma narodiť v novembri, takze pre zmenu vynosim všetky letné šaty, ktoré mám doma..

haaadanka
7. mar 2020

@lucinka1988 naozaj je to tak..🙂 kamoska rodila mesiac dozadu a ona si okrem legin a rifli kupila aj zimnu bundu.. ja som nepotrebovala vdaka Bohu ani tu... 🙂 Ale presne si spominam ako som na zaciatku tehotenstva prehladavala vsetky eshopy... od triciek, az po spolocenske saty.. 😅..tiez som chcela byt pekna tehulka, ale zistila som, ze najkrajsie oblecenie je to klasicke.. troska iny strih, obcas ina velkost, ale najlepsi a najvacsi vyber je v normalnej netehotenskej mode... vela siat som kupila v Orsay, teraz v 9 mesiaci aj krasny zltucky kabatik.. ma perfektny strih aj pre nas bruskate a viem, ze ho vynosim aj po tehotenstve 🙂

lucinka1988
7. mar 2020

@haaadanka ten je fakt krásny, orsay je moja topka! Ja som bola prvýkrát tehu počas skoro celej zimy, musela som si kúpiť aj teplu bundu o 2 čísla väčšiu, po pôrode som si ju dala zúžiť na svoju pôvodnú veľkosť☺️

evuska135
7. mar 2020

Ja som chodila do hmka, za mna super veci

natasha1988
autor
7. mar 2020

@natasha1988 Myslela som niečo exkluzivnejšie ako obyčajna hmka a zoot. Kvalitne jeansy a krasne šaty treba aj v tehotenstve. Uz som si objednala zo Seraphine.com ;)

gardenia1
7. mar 2020

Tak mne sa vobec nepaci, ako dnes chodia oblecene niektore tehotne zeny. Obtiahnute
elasticke saty alebo tricka, vyzeraju skor komicky s tymi vytrcenymi bruchami. Chapem, ze sa chcu popysit, ale predsa aj vo volnejsom obleceni kazdy vidi, ze su tehotne, nie? Ja som mala 3 deti a takto obtiahnuta by som ani dvere nikomu neotvorila. Dufam, ze ma za to neznosite pod ciernu zem, je to moj pohlad na vec. Prajem pekny vecer.

natasha1988
autor
7. mar 2020

@gardenia1 no to aj moja mama hovorila, že kedysi sa v tehotenstve len široke strihy nosili a to teraz je taka moda, že može byt aj obtiahnute a nikomu to nevadi. Vychadza to aj trochu zo spoločenskych pomerov kde tehotna sa nazyvala - v inom stave 😆 vnimali to ako hanbu 🤦‍♀️

gardenia1
9. mar 2020

@natasha1988 nikto to ako hanbu nevnimal.

janoh9
1. okt 2020

https://kojo.shop/ nasiel som v google ked som dal tehotenske oblecenie a vyzera to pekne.. mozno sportovo ale ved uz si kukni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre