Pohodlná bavlnená kojo podprda

30. máj 2020

dievcata. ako si vybrat kojo podprdu? kupila som si bavlnenu z brendonu vadi mi uz teraz. kupila som si bavlnenu z bonprixu tiez som s nou nie uplne spokojna. plus sa mi tazko odhaduje ako sa mi zmeni obvod pod prsiami oo porode a ako sa mi zmeni obvod prs. isto chcem bavlnu idealne bez krajky a hocicoho. poradite mi kde ste kupovali kupujete vy?

oslo1
30. máj 2020

Mark's and Spencer

lucindav
30. máj 2020

Ja mám male prsia a podprsenku mám na sebe 24/7 lebo z druhého prsa mi vždy pri kojení tečie mlieko. Mám podprsenky babyono, sú ako take športové, ale nie je to bavlna, ale polyamid a elastan. Ale sú veľmi pohodlne keďže v nich aj spím, úplne v pohode..

spajki
30. máj 2020

Ja mam z astratexu a nadmieru som spokojna

heidy222
30. máj 2020

Mne nesedia dobre podprsenky na dojcenie, jedine ak taka skareda z Drogerie, Ale tiez nie bavlnena, lebo bavlna proste nie je elasticka. Na zaciatku boli super Take bavlnene tielka s gumickou Pod prsami, samozrejme musia byt volnejsie. Maju ich v lidli, H&M... Od 4 mesiaca nosim normalne podprdy. Ak chces pekne podprsenky Tak v H&M

weronika171717
30. máj 2020

Super su podprsenky na dojcenie z lidla

carduelis
30. máj 2020

Medela - elasticka, ale s vyberatelnou vystuzou, aby tvarovala poprsie. Nema klasicke cislovanie ale velkosti S,M... a sedi perfektne. Ja som tiez nevedela ako sa mi zvacsi hrudnik a tuto som nosila uz pocas tehotenstva, je velmi prijemna.

pralinka86
30. máj 2020

Lidl ma fajn bavlnenu a za tu cenu.. aj lindex je fajn, pohodlnú ma aj tchibo, ale to nie je uz bavlna, ale elasticka rychloschnuca, co ma tiež výhody niekedy

bubuzu
30. máj 2020

Tiez odporucam lidl,fajne sedi,prijemna bavlna,super cena.

kiki68
30. máj 2020

Ja mam z HM a tie du najlepsie, okolo 20 eur za dva kusy, to je uplne mega dobra pohodlna podprda.

janula12345
30. máj 2020

Ja som mala z nextu a tak som si ich oblubila, ze po dome ich este nosim, aj ked uz nekojim. Pohodlne hladucke

puncovykolacik
18. jún 2020

@carduelis prosim ta a ako si vedela, ktoru velkost si kupit? maju sice tabulku velkosti, ale tam to vyrata na napr 80C a neviem, ci to je akoze M alebo L:( Dakujem🙂

carduelis
18. jún 2020

@puncovykolacik ja som bola na hornej hranici S a vzala som M, kupovala som este ako tehotna a dobre som urobila, po porode sa mi zvacsili prsia o 2 cisla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre