Odkiaľ kupujete podprsenky?

leidin
28. aug 2024

Od prírody som plochá ale teraz mám obvod 95 a košík c/d.
V obchodoch je všetko 75-80 a/b. Prípadne rovnaký miniatúrny obvod a obrovský košík ale rozhodne mi nepomáha, keď stlačím tie prsia malým obvodom. Existujú tabuľky kde kombinácia obvodu 100 a košíka x dostanete 70 ale na mňa proste to neplatí.
Neccem žiadne dojčenské podprsenky, majú divný tvar a ten hrubočisný pás pod košíkmi by mi len rezal do prís.
Neviem, pred pár rokmi všetko v obchodoch bolo 95 d a žiadne malé a teraz čo to je za zmena číslovania resp samé malé veľkosti. Maximum čo som schopná nájsť je číslovanie podľa nejakého talianska alebo čoho ktoré je proste to isté malé.
Prsia už mám totálne skrkvané chcem umrieť.

dominika126
28. aug 2024

@leidin väčšinou astratex

deti95060810
28. aug 2024

skús Astratex - tam nájdeš podpr. aj pre väčšie obvody a prsia...
kvôli takej blbosti umrieť hádam nie...😉

vanilkovazmrzka
28. aug 2024

VS a tezenis, ale uz davno som nekupovala

vanilkovazmrzka
28. aug 2024

Preboha kvoli podprsenkam sa neumiera, to radsej nenos ziadnu. Pre atypicke velkosti astratex alebo attractive

really8
28. aug 2024

@leidin ty si inak v poriadku? V casoch internetu kde si mozes kupit vsetko co si ani nevies predstavit ides umierat a mas skrvavene prsia z nevhodnej podprsenky? Si trosku labilna nezda sa ti?
Prave v nedelu som objednavala z astratexu. Maju rozne obvody a kosiky az po velkost T tusim. Objednala som 6 nechavam si dve,
Tak sa spamataj a nie ze chcem umriet kvoli nevhodnej podprsenke preboha.

jana_eyre_2
28. aug 2024

@vanilkovazmrzka
@really8 ženy, veď je to hyperbola - chcela len zdôrazniť, ako veľmi ju tá podprsenka obťažuje, zase nepreháňajte 😒

really8
28. aug 2024

@jana_eyre_2 tu clovek nikdy nevie co za stvorenie je na druhej strane. Vobec by som sa v dnesnom svete totalne neschopnych a labilnych ludi nedivila keby sa fakt niekto isiel zrutit pre podprsenku.

lussyl5
28. aug 2024

@leidin Ja z Bonprix.

adulka07
28. aug 2024

@leidin C&A ...zatiaľ najlepšie ...tiež mi treba taký obvod ako tebe

pralinka86
28. aug 2024

Skus mozno bonprix, viem, ze nechces na dojcenie, ale da sa vyskladat 100 a kosik C. Ked nesadne, zadarmo vratis
https://www.bonprix.sk/materska-podprsenka-bez-...

puplatko
28. aug 2024

Áno, za mňa tiež Astratex a Tezenis, tie sú top, nosím dve podprsenky dokola 😀 Iné mi tak nesedia ako odtiaľto a aj cenovo sú relatívne fajn.

kacusik69
28. aug 2024

Sassa

wanduska327
28. aug 2024

@leidin Mne vyhovuje Bonprix

marcellka32
28. aug 2024

Triola

bubinko1506
28. aug 2024

Astratex alebo Triumph

bellovag
28. aug 2024

Známa má tiež tento "problém" má ešte omnoho väčšie košiky a našla obchod v Prahe, ktorý sa vyslovene špcializuje na takéto miery a vedia aj super poradiť...mohla by som zistiť, kde to presne kupuje...ide tam 1x do roka na výlet a popritom si toto vybaví 🙂

amelie2017
28. aug 2024

Calvin Klein, uplne v pohode maju 95C. Ja nosim 85C. Intimissimi tiez zozenies.

joesvk
28. aug 2024

Bonprix. Najradšej mám zmenšujúce./Potrebujem 75C aleboD/
Objednaj viac typov,neznič veľmi sáčok, v ktorom ti to príde, lebo dá sa bez problémov potom v ňom vrátiť.

olimuc
28. aug 2024

Po pre skus ani viacero znaciek som sa vratila k Calvin Klein, vrchne veci neviem … ale basics ako spodne pradlo je super a vydrzi velmi dlho - az na tu cenu.

kacusik69
28. aug 2024

@amelie2017 spanielska 95C zodpoveda europskej velkosti 80C

zoja1234
28. aug 2024

Attractiv

la_dolce_vita
28. aug 2024

Kupujem uz v obchode s bieliznou. Tiez mam siroky obvod, velkost 85/C. Az tu mi predavacka poradila a po rokoch som prestala nosit kostice. Konecne prijemny pocit, ze nikde nic netlaci. Radsej si priplatit a mat ich zopar, ale kvalitnych. Calvin Klein tiez mam, ako spomina kocka vyssie.

vanilkovazmrzka
28. aug 2024

@jana_eyre_2 no nehovor 😂

jana_eyre_2
28. aug 2024

@really8 mne príde mierne labilne to, že sa na modrom koníku berie všetko tak doslovne, že za každú blbosť sa tu komunikuje ofenzívne..

really8
28. aug 2024

@jana_eyre_2 tak esteze si moju odpoved nebrala vazne. Iba zeby?

julia_romeo
1. sep 2024

Chod na brafitting do Attractivu

petracandle
1. sep 2024

@leidin Victoria's secret

terina25
1. sep 2024

@leidin mam rovnaku velkost ako ty. Tiez mam velky problem s podprsenkou. Keby som mohla,tak nenosim.a obzvlast teraz v lete to na sebe neznesiem. Neznasam ich. Ked kupujem,tak bez kostic. A ako bolo spomenute, objednavam z Astratexu.

marca12
1. sep 2024

@leidin Ja kupujem v obchode so spodnou bieliznou. Mam oblubeny obchod,kde maju dobry tovar a pani sa vyzna,vie poradit. A uz ked si takto osobne najdes oblubenu znacku a budes poznat,ktora velkost a tvar kosickov,ktore ti sedia,podla toho si mozes objednavat z internetovych eshopov.

lllu
6. sep 2024

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre