Nočna košeľa na kojenie pre moletky, poraďte

lussy666
5. jún 2010

potrebujem radu, tip...
nocnu koselu do porodnice, kedze som moletka - bola som uz aj pred otehotnenim - a nechce sa mi "behat" po porodnici v bielej obtiahnutej nocnej koseli🙂
na nete som nasla napr. len do velkosti L - XL, co je velkost max. 46 a ja by som potrebovala aspon 50...ak viete, poradte prosim.....dakujem.....

segricka
5. jún 2010

ja na tvojom mieste by som si v poho dala v nemocnici erarnu. kup si k tomu radsej pekny zupancek a potom na doma si uz oblecies, co ti bude vyhovobat.
ja som si do porodnice zobrala svoju, ale som ju nepouzivala, a doma mi bolo v tych horucavach lepsie len v tricku

atrami
5. jún 2010

@lussy666tiež odporúčam erárnu nemocničnu, bývajú dosť veľké. A presne ako píše segrička- pekný župap- odporúčam kratší 😉
Doma som malá saténovú na gombíky alebo bavlnenú na ramienka. Ak budeš kojiť, veľmi veľa ich zničíš, kým sa ustáli mliečko, budeš košelu a aj oblečenie meniť veľmi často.
Takže nerob si starosti. Jednu si určite z domu zober, naše zdravotníctvo občas funguje tak, že ti nemusia meniť hneď ako budeš potrebovať.

lji
5. jún 2010

no tak toto by ma tiež zaujímalo... čo sa týka velkosti to neviem ako pri kojacích ale na gynekologii sme sa zasmiali so setričkou ked na mna hladala vhodny kus a aj tak nenasla 😅

Ja osobne som si kupila dve nočné košele ktoré majú také typické gombíčky asi po prsia, nie viac-síce teraz ked som skúšala či by som si vedela vybrať prsia tak to šlo 😅 len dúfam že to pôjde aj potom priamo pri kojení....

grenadinka
5. jún 2010

no tak kocky, ja som si pri prvej dcerke kupila do porodnice kojenecke kosele. ale podla mna katastrofa, vyliezali mi z nich prsia 😀 . tak som si dala do nemocnice priniest obyc tricko a kratasy. lebo som nebola sita tak mna si skoro vobec na vizitach neobzerali. kojila som tak ze som si na jednej strane vyhrnula tricko. 😉
pri druhej dcerke som si zohnala koselu co mala gombiky az do urovne prs, tak som mala aspon trochu vybavenu porodnicu 😅 . a doma tak doma dodnes kojim tak ze si na jednej strane vyhrniem tricko, alebo chodim doma vacsinou len v spodnom pradle 😀 . a myslim si ze sa vobec nemusite stresovat ze aku koselu do porodnice, je to jedno hlavne kocky kojte 😀

denduska
6. jún 2010

@lussy666 ja mam tieto http://www.muzzy.cz/Tehotenska-a-kojici-nocni-k... kupila som ich ale normalne v Kosiciach v obchode, takze urcite ich maju aj inde...uz mam snad vsetky farby 😀 vidim ze maju aj 50-ku ale dooost sa aj natiahnu, hlavne pranim. Inak ak mozem poradit..ja som prvu dceru rodila v auguste ako budes ty a este aj vo vlastnej kozi mi bolo desne horuco takze o zupane nebola ani rec 😝

lussy666
autor
6. jún 2010

🙂 veelmi pekne vam dakujem...
nieco este skusim pozriet a ked ne, nemocnicna to teda isti...
@denduska na tej stranke by som si aj vybrala, dik🙂
a krasnu nedelu

lussy666
autor
6. jún 2010

@grenadinka - najlepsia moznost su kratasy a tricko, aj ja chcem🙂)

gabika7706
6. jún 2010

@lusy666, ked na mna nasli, najdu hadam aj na Teba erarnu 😉 po porode je chvilu urcite erarna lepsia, zaspinis, vymenia...
@denduska, v ktorom obchode v KE sa daju kupit taketo kosele?

lussy666
autor
6. jún 2010

@gabika7706 jasne...len ked ja si pod slovom erarny predstavujem stale nieco flakate, z coho trci zadok🙂 - netvrdim, ze to tak je, asi mam bujnu fantaziu🙂 aj ked myslim, ze mi to v tej chvili bude v podstate jedno a zaujimat ma budu uplne ine veci🙂

gabika7706
6. jún 2010

@lussy666 tak nejako, kosela Ta asi vobec nebude "trapit" vtedy, ale mam teda za sebou dva porody a nikdy mi nedali nic flakate, kratku, to ano 😀 ale vymenili mi ju hned ako im dosli dalsie vyprate.

denduska
7. jún 2010

@gabika7706 , ja som ich kupila konkretne v stanku na blsaku 😀 ale oni maju obchodik aj na Alzbetinej (co je spodne pradlo, taky mini obchod, na pravej strane ak ides smerom od Domu Sv.Alzbety) a tiez kedysi mali aj v novej nemocnici, myslim to este funguje, na prizemi a videla som to aj v Maderne v Optime ale asi o 2 eura drahsie 😝
@lussy666 maderna ma aj stranku www.maderna.sk a maju tam aj na ten styl, co som rychlo kukla 😉

gabika7706
7. jún 2010

@denduska vdaka za info, blsak teda nie je moja oblubena nakupna zona, nebola som tam hadam aj 10 rokov, ale viem, kt. predajne myslis, poznam aj tu na Alzbetinej, aj v novej nem., tak niekedy zbehnem pozriet - kupovala som si u nich kedysi podpiry ale tiez nevedia, kolko za ne pytat 😒

moika3
20. jún 2013

tieto nocne kosele su dost velke aj pre moletky :
http://www.nika-intima.sk/?32,no%E8n%E1-ko%9Ae%...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre