Legíny pre tehotné

2. okt 2023

Ahojte baby, viete mi poradiť legíny najlepšie pridať link, ktoré nebudú tlačiť cez bruško ale nebudú echt pre tehotné, lebo nemám ešte veľké bruško som v 3.mesiaci, len ma všetky legíny tlacia na brušku. Qk by aj pekne tvarovali nohy tak enonuno😃 Ďakujem.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zenulkaaa
2. okt 2023

Pozri napr najleginy.sk
Mala som v prvom tehu od nich jedny tehotenske. Ale teda mne osobne vadi cokolvek cez brucho, ja som nosila vsetky leginy stiahnute pod bruchom 😄😄😄 aj v tomto tehotenstve

alzbeta311
2. okt 2023

Lelosi chvália aj tehotné, neskúšala si? Aj keď mňa za tu cenu neoslovili

nikasmile
2. okt 2023

Ja som mala v prvom tehotenstve nakúpené tehotenské a nevyužila som ani do 9m. Mala som tak malé brucho, že mi boli voľné. Pri druhom tehotenstve som už kupovala v Calzedonii obyčajné a nosila som ich do 9m 😀 takže som vôbec nepotrebovala tehotenské. Široký pás a elastické.

t1nusa
2. okt 2023

lelosi kým ešte bruško nie je také veľké a na lococo.sk nájdeš veľmi pohodlne a zateplené leginy aj na väčšie bruško, ja som práve z lococo nosila od začiatku tehotenstva a bola som mega spokojná

helcanw
2. okt 2023

Lelosi nosím celé tehotenstvo 😂 mám pár dni pred termínom a stale nosím velkost s 😂👍

autor
2. okt 2023

Baby a lelosi aký typ? Je ich milión...😃😃 rôzne typy strihu

amelianka
2. okt 2023

Lindex bezšvové 🦥

selena_luna
2. okt 2023

Vyberaj lelosi classic - tie maju vysoky pas. Kolekciu move nekupuj, moze tlacit na brusko, lebo je privelmi stahujuca. Tak to odporuca aj vyrobca

vkatush
2. okt 2023

Classic lelosi. Asi 4 som mala a len v nich som chodila. Oni sa natiahnu pekne, netlačia vôbec na bruchu, pričom majú vysoký pás a potom po tehu v pohode budú zase na tvoju postavu.

V zime som nosila potom tie hrubé, ale tie som si mala o číslo menšie objednať. Ostatné mi pekne sedí moja veľkosť.

Len neobjednaj move alebo nedajbože silhouette. Tie mám problém aj teraz napchať na seba a keď som bola tehu, tak došli len po kolená 😂

rebrambora
2. okt 2023

Kupila som jednoducho leginy so sirokym pasom.

veronikapetra
2. okt 2023

Pikaluna 👌

joesvk
2. okt 2023

Mala som z Lidlu. Bavlnené s 'bruškom ".Boli super

urshullita6541
20. máj 2024

Ja mám najradšej tieto https://www.bellinda.sk/products/dim-mamma-pant... 🙂 Sú veľmi pohodlné, netlačia a nepadajú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre