Kde lacno kúpim tehotenské trička s potlačou?

dufka31
1. okt 2012

Ahojte!
Som tehu 17TT a obzeram sa uz po tehu trickach, takych rozkosnych s nozkami a nadpismi a kedze ide zima s dlhym rukavom. Poradili mi jednu pani na minibazar.sk, ktora ma tricka s kratkym za 10-12 eur a ked som jej napisala tak s dlhymrukavom pyta uz od 17 eur vyssie... V internetovych obchodoch somich videla od 15 eur , casto 20 eur a znackove aj cez 30 eur.... Viete mi poradit kde zohnat nejake lacnejsie tehu tricko? Ta pani pracuje s polskymi vyrobkami a podla mna pyta za nich vela...a pritom je jedna z najlacnejsich ale erab naratat este aj postovne...
Pripadne mi viete poradit kde zohnat tie rozkosne nazehlovackypre tehotne? Nozky? Rucky? Nadpisy typu: Tu byvam ja! Vyrobene z lasky ap.? Daju sa objednat cez net a su drahe? Mame uz dcerku, zijeme v zahranici a manzel stale studuje a ja somdoma s malou sama a myslela som ze na sk strankach najdem lacnejsie ale o moc lepsie to neni ako tu. Dakujem za odpovede a pohodovy dnik vsetkym. 🙂

mystery1
1. okt 2012

sku mimibazar a mimiaukcie do vyhladavaca dat tehu trcka s kratkym tam boli od 8eur daj adler do nazov alebo na mimibazari daj vtipne tricka a vyskoci pani co robi so vsetkymi potlacami a aj tehu 🙂

lara69
1. okt 2012

ahoj, ja mam take 2 tricka, objednavala som ich cez internet, a jedno som vobec nenosila. ak chces tak za nejaku symbolicku cenu by som ti ich dala 🙂

zuzana76
1. okt 2012

pozri na bonprix aj tam som videla nejake take tricka, ale zase tam zaplatis za dobierku, podla mna , ked chces lacne, tak kupit biele tricko a vlastnorucne dorobit napis aky chces farbami na textil, dievcata v teme / je tu aj tema o kresleni na textil/ ti urcite poradia ako na to.

vladuska99
1. okt 2012

Ja som kupila teda drahy mi kupil zo stranky www.supertricko.sk aj dobra cena,a kedze sme na tovar cakali dostali sme aj zlavu cize nas posta vysla zdarma.ale nesadla velkost,ale bezproblemov nam vymenili.takze ak si nosila. Velkost S tak si ju mozes v klude objednat.kukni si moj album som v nich odfotena🙂

puhinka
1. okt 2012

určite by som pozrela mimibazar 😉

kvojtanikova
2. okt 2012

ja viem ze cca pred mesiacom boli v Lidli tehu pasy na brusko s napismi, 2ks za 4,99E, super cena. Mozno si niekto kupil a nepotrebuje, alebo pozriet v Lidli ci uz nemaju dopredaj, nebolo to zase tak davno a oni to zvyknu mat tovar ktory sa nepreda v jednom kosiku. Alebo fakt na mamimo.sk, ale tam je ta cena vyssia, mozno v nejakom vypredaji na stranke objavis daco take alebo tu v bazari.

adeli79
17. okt 2012

Lacno - no lacne som nevidela nikde? Okolo 20 Eur. Co podla mna lacne nie je. :( Ale ak niekde natrafite, tak dajte vediet. Lebo lacne, pekne a s dlhym rukavom su podla mna dost problem.

luciasveckova
17. okt 2012

ja osobne by som tehu tricka nekupovala kedze su dost drahe.skuste nejaku vecsiu velkost

jessica2smith2
11. jún 2013

ahojky ja nasla celkem levne tady http://lomboo.cz/cs/6-tehotenska-tricka-s-potiskem

lulu_lu
20. júl 2013

ahojte, nasla som na supertricko, ceny celkom faaaajn

vtipnetricko
30. júl 2013

Rôzne vtipné motívy na tehotenských tričkách alebo šatách nájdete na našej stránke😉

jolla600
2. okt 2013

Dobry den nenaslo by sa u niekoho uz nepotrebne????dakujem

zuzuliak1981
21. feb 2014

ahojte, pekne tehu oblecko www.newlook.com, kto by nieco chcel objednat, piste sukromnu postu, chcem si rozdelit postovne (9libier)

mishi25
20. apr 2015

ahojte na www.mmshop.sk sú s krátkym rukávom (dajú sa nosiť aj cez zimu) za 14,90 €, adler majú za 11,90 €.. tehu pásy s potlačou sú za 7 €.. 🙂
cena nie je vysoká, skúste pozrieť, čo stojí samotná potlač na nete (ak si chcete dať potlačiť svoje tričko, tak cca 8 € pýtajú firmy iba za potlač).... oproti Mamimo,ktorí pýtajú 22 € za tričká je to fajn.. 🙂 dávnejšie som si kúpila tehu tričko za 500 SK, a je to už 7 rokov, takže v eurách dať 14,90 € sa mi nezdá veľa (je to cca 450 Sk).. 🙂

ilie
27. apr 2015

Ja by som si to nedala ani keby mi zaplatili 😀 Nič v zlom

radicsh
19. máj 2015

čaute, odporučam do pozornosti webstranku exkhlusive.sk kde najdete super šaty, veci, topy, tuniky aj pre tehotné ženy za veľmi rozumnu cenu a každý týždeň nova kolekcia

sis789
29. okt 2015
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

Ahojko, ja som prednedávnom objavila stránku http://darcekyodsrdca.sk/ , kde si možeš kludne aj sama navrhnút vlastný vzor :P Ja som tam dala spravit tricko priatelovi, pretože original bol drahy, tak som si našla vzor na nete a poslala im to. Vyšlo ma to oomnoho menej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre