Kde kupujete tehotenské nohavice?

14. okt 2022

Ahojte, hľadám naozaj pohodlné tehotenské nohavice a rifle. Máte nejaké overené tipy? Momentálne som začala používať prvé z Lidl shopu, ale absolútne mi nesadli. Sú strašne dlhé, vyvýšený pás na brušku nesedí (padá mi) a zároveň ma nohavice v páse strašne tlačia.

layla123321
14. okt 2022

Mne sedeli veci z Bonprix. A potom rifle som riešila tak, že som si kúpila dlhé tričko a rifle som mala rozopnute pod tričkom :D

kris_tin257
14. okt 2022

Jedny mám z Bonprix (prekvapivo sadli lebo odtiaľ mi moc veci buď nesedia alebo sa hneď zničia - tehotenské legíny za 20€ po 2 noseniach vyzerajú ako keby som ich nosila aspoň dva roky) a zvyšok mám z nextu, ten mám overený 😊

autor
14. okt 2022

@layla123321 haha, tak som to riešila do 23tt 🙂 ale už ma klasické rifle dosť sťahujú (mám +11kg) alebo proste padajú, keď ich nechám rozopnuté.. chcela by som aspoň jedny fakt pohodlné nohavice.. nemusia byť drahé, hlavne nech sedia a nech si ich nemusím každých desať minút upravovať

layla123321
14. okt 2022

A inak v zime som nosila manželove lyžiarske nohavice :D ale je pravda, že len u nás po dedine.... Do mesta ma stále zachraňovali silonky a áčkové šaty. Tie sedeli stále 🙂

natalala
14. okt 2022

Z toho co tu neodznelo skus este pozriet hmko a reserved 🙂 mne boli v tehotenstve vsetky nohavice nepohodlne uz vo vyssom stadiu, ked som neobliekla svoje, takze som nosila pancusky a saty stale dookola alebo leginy a dlhsi sveter, koselu, elasticke sukne. Upletove saty a tie elasticke sukne som si ani tehotenske nekupovala, to sa ponatahovalo :D

liloastitch
14. okt 2022

Ja mám aj tehotenskú vsadku do nohavíc , ale pri väčšom brušku mi to nestačí, potrebujem ho mať celé zakryté. No a keďže na osobu ako som ja tehotenské nohavice nekúpiš ( kto by už vyrábal tehotenské oblečenie pre školáčky 😆) tak nosím rifle s trakmi o číslo väčšie 😂. Pohodlné,brucho zakryjú, nepadajú.. ale mám aj z Lidlu jedny,ale presne ako píšeš sú veľmi dlhé.

dominidi
14. okt 2022

Shein, maju aj pekne supravy dvojdielne

h2o2
14. okt 2022

Ja som ani tehotenske oblečenie nekupovala stacili mi legíny len pas som si dala nižšie...čo som skúšala vsetko mi bolo veľké a neskutočne mi to na bruchu vadilo.

sirka9
14. okt 2022

Ja som kupovala v zalando a bonprix. Výborne sadli. M jedny 44 veľkosť na predaj, úplne nové, nenosené. Stačila mi 42 😁,

svetlonos
14. okt 2022

Ahoj,
ja som bola velmi spokojna s tehotenskymi leginami z lidlu, super pohodlne vyzeraju stale dobre. Ryfle som kupila v hm, nedam na jedny z nich dopustit. Nosila som ich este dlllho po porode 😁 take boli super pohodlne. Druhy model s hm bol hrozny pre mna, stahovsli sa, nedrzalo to no hruoza.

pukina
14. okt 2022

ja mam znacku mamalicious, konkretne tieto aj ked maju uz len velmi velke: https://m.aboutyou.sk/p/mamalicious-curve/dzins... a sedia mi uplne super, co som sa ja bala pri tehotenskych rifliach, ze mi budu padat, kedze som uz ani pred otehotnenim nebola stihla a nosila som len rifle s vyssim pasom, co zakryli sunky :D pozri z tej znacky kludne ine. kvalita je tiez super

zuliku
15. okt 2022

Ja som bola spokojna s riflami z nextu, cierne nove iba oprate predavam tu na bazare

lentilka
25. okt 2022

Ja som si kúpila jedny elastické rifle a jedny jegginsy z HM (tuším v Eurovea). Jediné dva modely, ktoré ma netlačili na tom zníženom páse, keďže namiesto bežného nohavicového ukončenia majú len šev a potom látku. Kupovala som ich v nejakom 10 tt, teraz som v 26 tt a sú stále veľmi pohodlné. A dokonca pekne sedia na postave.
https://www2.hm.com/sk_sk/productpage.111899400...

autor
25. okt 2022

dakujem za vsetky tipy, inspirujem sa a pojdem radsej aj poskusat, kde sa da 🙂

kitycat
11. nov 2022

Ja som si kupila tieto, su take makke a velmi prijemne

https://www2.hm.com/sk_sk/productpage.081017500...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrianap83
11. nov 2022

Mrkni aj na c&a, celkom fajn teplaky som mala odtiaľ. Inak hm. Ale vsade treba skúšať. Nesadli mi veru prvé rifle v obchode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre