Kde kúpim tehotenskú bundu/kabát na zimu?

mata1988
25. okt 2012

Ahojte, poradte kde kupit tehotensku bundu/kabat na zimu ?? som v 21 tt a obycajnu bundu uz v decembri nezapnem a kedze termin mam na marec potrebujem nieco surne zohnat. dakujem

karmelka77
25. okt 2012

@mata1988 ja som teraz kupila v HM, je super a stala 50 EUR

lienkan
25. okt 2012

@mata1988 ja som mala pozicanu od maminy - staci ti len o čislo vacsia alebo nejaka sirsia - nemas niekoho kto by ti na tych par mesiacov pomohol? ale popozeraj tu na mk. -alebo ma napadol este kabatik co sa zapina pod prsia - aj ten som nosila ...

nikolet_89
26. okt 2012

@mata1988 ahoj ja som si kupila kabat v newyorkeri za 40eur a rodila som koncom februara 🙂

mata1988
autor
26. okt 2012

nemam si praveze od koho pozicat, som vysoka ( 175cm) a vacsinou su mi rukavy kratke tak sa bojim z netu kupovat 🙂
nevedela som ze v HM, new yorker dostat aj bundy vacsich rozmerov, vacsinou tam je vsetko od XS - M, ale pojdem urcite pozriet 🙂 a kupovali ste teda iba o cislo, dve vacsie nie vyslovene tehotenske hej?

namarie
26. okt 2012

@mata1988 ja som nosila priateľove bundy 😀 aj teraz si dám jeho mikinu keď chcem malú zakryť keď ju mám v šatke 😀 😀

emilyz
26. okt 2012

tehotensku na tehulky cz alebo happymum alebo bebefield. Ak je velke brucho, tak vacsie rozmery nestacia 😉

anicka35
7. nov 2012

ahoj ja budem mat na bazariku kbatiky pre tehotne. jeden cierny a druhy fialovy s kozusinkou(zatial ich ma kamaratka na skusku). obidva maju dvojradove zapinanie, takze aj obvod hrude sa da rozsirit podla potreby 🙂 🙂 🙂 . ak budete mat este zaujem,tak napiste.. Inac obidva su nove ,nenosene.mohla by som vam ich premerat. 😉 😉

anicka35
7. nov 2012

@mata1988 pridala som komentar ku tvojej otazke ohladom tehotenskeho kabata ak budes chciet napis .paaa 🙂 🙂 🙂

nataliagabova
8. nov 2012

ja som zhanala asi mesiac tehotensku, bundu bo som už v 33tt, bola som aj v H&M v Eurovei, ale nakoniec som si kupila bundu o dve čisla vačšiu. Sice na ramenach je širšia, ale hlavne že je tepla a kvalitna. Hlavne sa nepozeraj ako v nej vyzeraš, ale aby si ochranila bábo a hlavne aby si neprechladla. To je najdoležitejšie.

bubutko
8. nov 2012

ahoj ja som zohnala v C&A v Avione. Je super, nie je macata, taky styl - monterkovy, neviem ci vies. Vnutri je vyberatelna chlpata vlozka, odopinatelna cica na kapucni, bunda sa da nosit aj na jar/jesen aj zimu. Stala nieco cez 70E ale oplatilo sa. Na pleciach nie je siroka a tak aj po porode sa chystam ju nosit.

mata1988
autor
10. nov 2012

dakujem moc za rady, bola som uz aj v H&M, New Yorker a podobne a nic..cela nestastna, unavena som uz nevladala a isla som si do carrefouru kupit vodu a tam som uvidela uzasnu bundu, ktoru uz mam doma 🙂 je o dve cisla vacsia ako nosim kedze do marca brusko porastie, ale vobec na mne nevisi kedze od pasa je taka nazberkana a elasticka, takze sa prisposobi postave 🙂

michaelamilan
10. nov 2012

Ja som kúpila bundu v ORSAY....nieje originál tehotenská, ale jediná čo mi sedela, má vôlu aj na bruško a nevyzerám v nej ako v mechu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre