Kde kúpim tehotenské oblečenie v Nowom Targu?

ludmila26
5. mar 2013

Neviete kde v Nowom Targu sa dá kúpiť tehotenské oblečenie ?

martina364
5. mar 2013

chodievam tam uz roky,ale tehu oblecko som na trhovisku nikdy nevidela...pre babetka je tam toho kopec 🙂

hokejka111
5. mar 2013

,,,co viem dva stanky,,,,,ale musis hladat....lebo tiez ked som potrebovala tak som nasla len jeden,,,,,,a teraz som objavila druhy,,,,, 🙂 ,,vyber fajn,,,,,,neviem, co konkretne potrebujes,,,,

denca76
5. mar 2013

da sa pozrieť aj tovar cez net?maju svoju stranku?

marekdianka
20. mar 2013

skus obchod BABYBOO harcerska 7 nowy targ
dvojpodlazny obchod my sme tam nakupili velmi vela a lacnejsie ako u nas

tuti_sk
27. mar 2013

po tehotenskom obleceni si treba kupit potom aj zasteru pre dojcenie, ak budes dojcit, urcite odporucam super vec pre dojcenie na verejnosti, nikto nebude cumiet na prsnik! 🙂. info na nasom webe 🙂.
Katarina.

daanka85
3. apr 2013

Su tam určite 2 stánky v Targu... 1- taká "stará dobrá klasika"-aj vačšie čísla, klasické strihy... 😉 A potom je tam aj jeden s takými "modnymi, ci modnejsimi" 😀 vecickami... ten prvý je na tej vybetonovanej ploche, vytŕča sa na nom maketa tehullky 😉 - predáva tam taký milý pán, s ktorým sa dá dohodnúť na cenách ... su to zvacsa kvalitne polske veci... A ten druhy je "pod chodníkom", ked ides vrchnou castou trhu(po chodníku) a potom na poslednej moznej odbocke (kým nevyjdes na cestu) zabočíš do ľava a akoby sa vracias spat... Tam sú aj veci z číny, turecka, atď.... Su často krajšie, najma modernejšie ako som písala... Ale treba rozoznávať kvalitu... mne sa odtiaľ jedny nohavice po 2 či 3 praní "rozpadli 😒 Ale mám odtiaľ aj dobré 😉 Daj potom vedieť ako si pochodila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre