Kde kúpim podprsenku na kojenie 85 G, 85 H v okolí Bratislavy?

ballenka
13. feb 2013

Nejako mi podrástlo poprsie 🙂 z 85E na 85 G-H a nie som si istá, kde čosi takéto zoženiem. Moja predstava je pevná, jednoduchá podprsenka, ktorá mi tú nálož pevne podrží, najlepšie čierna. Cena veľmi nerozhoduje. Ale rada by som si ju vyskúšala.

diusik
13. feb 2013

Ja odporucam internet

avion
13. feb 2013

skus na zlatych pieskoch Palace obchod premaman, na poschodi. Zostali im tam cierne podprsenky a same velke cisla. minuly tyzden som tam bola.

majka99999
13. feb 2013

anita.sk, sedia presne, nemusis sa bat, ak si sa odmerala, maju pekny vyber... 🙂

ballenka
autor
13. feb 2013
lillak
13. feb 2013

Ak by si niekde nasla taku ktora bude dobra urcite daj vediet, ja hladam tiez 75 H-J ale zatial marne, nic nesedi a skusala som aj net aj obchody, ale v obchodoch malo kedy maju taketo cisla ☹

ballenka
autor
13. feb 2013

@lillak zatial - dnes som si objednala z astratexu, bez skusania, ale je tam moznost vratenia penazi, ale velkostou bol na vyber myslim jeden alebo dva druhy. Este je anglicky web bravissimo, ale ja neviem objednavat zo zahranicia, myslim, ze k tomu potrebuješ kreditnu kartu. Ak to nikto vie, bolo by to super, lebo tam maju super velkosti a 5-6 druhov. A ta moja objednana ma dost v utorok tak dam vediet.

lillak
13. feb 2013

no z UK som si chcela aj ja objednat ale bojim sa ze ak to nebude dobre tak to uz nevratim na SR webe mam aspon moznost poslat spat. tak drzim palec aby bola ta z astratexu dobra 😉

bubelko
13. feb 2013

@ballenka skus naozaj pozriet znacku anita - su fakt pohodlne a pevne drzia aj pri velkych velkostiach. http://anita.sk/

ballenka
autor
13. feb 2013

@bubelko skusim, ale pockam kym mi pride dnesna objednavka v tej anite som pozerala, pre mna 1 druh aj to za 41eur, takze pockam na 1. kusok a uvidim.

ballenka
autor
13. feb 2013
lillak
13. feb 2013

@ballenka to tiez nevizera zle, len ma odradzuje reklamacia alebo vratenie do cz, ale na tom astratex.sk som nasla nieco zaujimave, tak uvidime,
@bubelko znackaAnita ma sice velke velkosti ale ja som mala problem ze mi z troch modelov nesedel ani jeden...

bubelko
13. feb 2013

@lillak vidis. ja som skusila rozne a jedine anity mi sedeli, drzali pevne a ako jedine ma pri kojeni netlacili. pouzivala som ich dokonca aj na noc, co teda neznasam v noci mat podprsenku. takze kolko ludi, tolko chuti 🙂

ballenka
autor
18. feb 2013

@lillak Dnes mi dosla, sedi velkostne, aj ked tvar prs mam taky trochu cudny, ale to sa mi len zda asi, je celkom prijemna a vyzera, ze co to vydrzi.
Stala ma 22,74 plus dodacie naklady. Som spokojna na 90%. Este budem hladat nieco aj v normalnom obchode, ale viem ze 1- 2 stacia, potom neskor pri predchadzajucich detoch 3kusy, som sa naucila kojit z akejkolvek podprsenky, nielen materskej.
Jaj a aby si vedela, ktoru som si objednala tak poslem link, ten tvar nemam taky gulatucky, ale mierne do spicata, lenze ked tam narvem tie tampony, moze byt akurat, a je dost elasticka, ale AJ pevna. Tampony este doma nemam.
http://www.astratex.sk/podprsenka-mama-new/dams...

lillak
18. feb 2013

@ballenka Tak to je super, s tym tvarom si hlavu nerob, vsetky podprsenky su tak robene nehovoriac o tom ze aj ja mam pocit ze v kazda robi "cudny" tvar prs. dakujem ze si dala vediet, skusim objednat http://www.astratex.sk/podprsenka-mama-rene/dam... tak uvidime ci bude sediet 🙂

ballenka
autor
18. feb 2013

@lillak 🙂

lillak
22. feb 2013

@ballenka no podprsenka dosla a na neuverenie - je mi mala 🙂 no nic budem hladat dalej 😒

ballenka
autor
23. feb 2013

@lillak Je to mozne? A dobre si odmerala?

anjelicek26
23. feb 2013

@ballenka - pozri znacku freya, maju aj plavky, aj podprsenky a volne kombinovatelne vrch a spodok do fakt velkych velkosti a slusnej kvalite.

lillak
23. feb 2013

@ballenka no neviem ale teraz mam velkost FF/G a objednala som si najvetsiu G a uplne male mi to bolo, mozno mi len strih nesel...ja uz neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre