Kde kúpim oblečenie pre tehotnú ženu?

tiborko6666
25. mar 2015

Hladam veci na oblecenie okrem z internetu tu si ich nemozem kupit lebo potrebujem blocik :( a neviem kde v blizkosti by som zakupila tehotenske leginy,rifle,kratase a aj saty..poradte mi prosim kde by som nasla taky obchod lebo som uz zufala :'(

moni244
25. mar 2015

HM, CA má také veci ale ja som tehotenské nemala nič, mala som legíny, aj dlhé, aj 3/4, na to voľné predĺžené tričká, nejako som špeciálne tehotenskú módu nevyhľadávala

ichbinich
25. mar 2015

Ja som mala par veci z H&M a C&A. Potom pri druhom som si kupila rifle zn. MamaLicious, lebo ine mi nesedeli.
Ale ako pise @moni244, vela toho extra netreba... Zvlast pancuchy-silonky nekupuj predrazene tehotenske, kup si o cislo vacsie a hotovo... 😉
Ja som kupila skoro vsetko vo vypredajoch, iba tie rifle za plnu cenu (40€).
Dnesna moda je super, tuniky, maxi tricka, predlzene strihy,... ze fakt stacia nohavice/rifle, mozno sukna, leginy a stacilo. Nemala som ani spodne pradlo, ani bundy pre tehotne.

lavinis
25. mar 2015

výber v H&M je príšerný, to by som si dala maximálne doma na záhradu....jedine rifle som si tam kúpila.
Krajšie veci mali v Baby Markete v Avione (BA), ale malý výber.
A ozaj krásne veci som videla v rôznych eshopoch, ale zatiaľ som sa neodvážila si objednať. Nakúpila som si šaty, čo môžem nosiť aj mimo tehu, v klasických obchodoch.

niveagirl
25. mar 2015

Môžes si aj objednať z nexdirect.

ikeashop
14. apr 2015
danjeliiik
17. apr 2015

@tiborko6666 od včera je akcia v Lindl na tehotenskú módu...

livia78
28. okt 2015
patusa01
9. nov 2015

http://www.mmshop.sk/ ja som nakúpila tehu rifle a legíny na tejto stránke, všetko mi sadlo, presne podľa rozmerov uvedených pri jednotlivých veľkostiach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre