Kde kúpim kojeneckú podprsenku?

majkabr
22. okt 2013

Ahojte baby kde kupim kvalitnu teku podprsenku nemusí byť ale drahá ani značková stačí obyčajná bavlnená

adigo81
22. okt 2013

ahoj,hocikde,kde predavaju aj klasicke podprsenky,alebo vo vacsich obchodoch s detskymi vecami a inym sortimentom,mavaju aj podprsenky.

flower72
22. okt 2013

mám z originál obchodu pre tehuľky a hryzie ma 🙂 stála cca 16 €. Minule som bola v tescu a tam som našla podprdu na dojčenie, bavlnená, pohodlná a pri pokladni mi zarátala 2!!! eurá. Na cenovke 8 €. Aj v Lidli majú dobré, ale treba čakať na akciu.

salome_82
22. okt 2013

Ja som kupovala cez internet, firma Astratex. Perfektne sedia aj keď uznávam, že cez net sa podprda ťažko kupuje. Ja však viem aké strihy mi sedia, takže som sa tým riadila a dopadlo to dobre. V zásade však neuznávam lacné podprsenky, väčšinou sú blbo ušité a nesedia. Skúšala som si značku Anita a teda čistá tragédia, neforemné. Odporúčam kúpiť si aspoň jednu podprsenku bez kostíc, používam také na noc, inak by mi tieklo mliečko a hneď by som mala všetko mokré 🙂

winna
22. okt 2013

Ahoj, ja kupila v HM - dvojpack za 20 € 🙂

linda20111
22. okt 2013

@majkabr kojenecke-obleceni.eu ja mam odtial a aj veci pre babatko som objednavala tu

alami
22. okt 2013

@majkabr http://www.mamka.sk/?tehotenská-bielizeň,8 Je to kvalitný Slovenský výrobca,dobrá je aj tá za 10,90Euro, vzor 01, píše, že výmena tovaru je bez poštovného 🙂

nikolet_89
22. okt 2013

@majkabr ahoj ja som si kupila na mileticke, je tam hned na zaciatku damska spodna bielizen vlastny to slovenka a ma kojenecne podprsenky za 5 eur sa mi zda je to 2 roky dozadu 🙂

melesmeles
22. okt 2013

@majkabr kup si radcej sportovu podprsenku, je to omnoho pohodlnejsie. teda aspon mne taka ovela viac vyhovuje...

zvedavamt
7. nov 2013

hladam radu aku podprsenku pouzit,ked mam citlive bradavky po kojeni. sportova ma tlaci, na kojacej tlaci svik stredom a so sitymi vlozkami sa mi zaparia a bolia. chodim v tielku a sirokom tricku,ale gravitacia robi svoje,tak to musim nejako poriesit.

duratlicka
7. nov 2013

@zvedavamt Ja nosim uz 2 roky tuto a je super: http://www.mamka.sk/?5,podprsenka-na-kojenie-ma...
Ale ja mam male prsia,tak to pohodlie dost zavisi od toho.Kupila som jednu aj lacnu v obchode,ale je otrasna.

ikeashop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre