Kde a aké oblečenie v tehotenstve ste si kúpili?

bubo27
29. apr 2011

ahojte babenky,
chcem sa opytat kde a kedy ste si zacali kupovat oblecenie tehu ?
dakujem 🙂

ela2710
29. apr 2011

@bubo27 ahoj ja som kupovala az ked som sa nezmestila do mojich veci, kupovala som u nas v obchodoch, cez net nie, ale nepokupila som ich nejako etra vela, sice som pribrala za tehu 22 kil sotva to na mne bolo vidiet a teda som kupovala oblecenie az od toho 30.tt a to fakt len par, ze jedny rifle, zo 3 tricky, saty, ale ja som sa najpohodlnejsie citila v teplakoch - a tych som mala doma dost, takze kupovat som nemusela 🙂

malinovka333
29. apr 2011

ja som si kupila teraz jedny rifle v H&M,a 2 tehu nohavic mam od kamosky,a tricka a bluzky zatial obleciem aj tie co som mala pret tym ako som bol teh kedze aj bluzka je taka natahovacia 😀 jednu tehu bluzku som si kupila na leto v H&M,aj teplaky na cvicenie,ale inak nic,aj tak to potom nebudes nosit,a tiež neobjednavam z netu,lebo nemam dobru skusenost, bolo mi to male a treba si radsej vyskusat,

enrikad
29. apr 2011

ja som začala s kupovaním tehu vecí skôr 😀 už v 13tt, proste mi rástlo bruško a všetky nohavice ma začali tlačiť...a pritom som nepribrala ani gram - kvôli nevoľnostiam.... ale bruško mám riadne vykúkajúce...
podľa mňa je to individuálne, ak sa nebudeš cítiť v tých veciach dobre - treba ich nahradiť tehotenskými 😉

anjel65
29. apr 2012

ja by som sa chcela opytat,kedy je najvhodnejsie zacat nosit tehotenska nohavice...mam totiz vacsie brusko,ale to nieje od tehotenstva.

kika1111
29. apr 2012

aj mňa tlačili nohavice skoro...už asi od 12 týždňa som sedela v kancli s rozopnutými riflami, preventívne ešte pred potvrdením tehotenstva som si kupila jedny také nohavice so širokým pásom a z obyčajnej látky ako sú napr. legíny.. ale od toho 16tt som si už fakt nemala čo obliecť, aj ked som ešte take velké brucho nemala...pribrala som do zadku veľa. no a najlepšie tehu oblečenie majú v H&M.. aj nohavice, rifle, legíny, šaty, tričká..všetko..

elinnka
29. apr 2012

Naj maju v H&M, je to pre mna cenovo pristupne.. a veci su pekne.. 🙂

jakani
30. apr 2012

C&A alebo H&M, dobry vyber za dobre ceny.... 😉

mimi126
30. apr 2012

Ja som si kupila tiez len zopar veci a to z normalnych beznych obchodov len trebars o 2 cisla väcsie ako bezne. Tu naokolo je totiz tehu mody strasne malo a strasne draho. Co sa tyka nohavic je dobre si ich kupit vtedy ak ta tie tvoje zacnu stiskat, lebo aj lekar aj sestricka upozornovali, ze netreba nosit nohavice, ktore stiskaju alebo tlacia cez brusko.Neje to sice nebezpecne ale predsa to ma vplyv napr.na polohu a pohodlie nasich uzlickov.

betina1984
30. apr 2012

Pri prvom som si kupila tehu rifle a tehu gate, tricka som nosila bezne, co mala doma a pri druom tehu som si kupila jedny tehurifle u cinanov a viac nic. Zbytocne nakupovat vela veci

papuka
30. apr 2012

ja som si kupila nové v obchode teda na nete, iba jedny spoločenské nohavice, kedže sme išli na oslavu a tie potom nosím do poradne, ostatné veci som si nakúpila tu na MK od báb čo ich tu predávali, a to bolo: jedny tehu rifle, jedny biele lahké nohavice na leto samo že tehu, a asi 4 ks tehu letných blúzok, iné nepotrebujem, kedže som doma, a na doma mi stačia tepláky , kratasy, tričká a mikiny, čo som nosila aj predtým 🙂

barbishkamiracle
1. máj 2012
stellamaris
1. máj 2012

dostala som niekolko triciek a tehu nohavic a leginy od kamaratky,vsetko sedi ako uliate a verim,ze vela nenakupim uz a vyuzijem to co mam v skrini,mala som pred par rokm i viac nez desat kil navyse🙂

barbishkamiracle
1. máj 2012

legíny, strečové tričká a bavlnené šaty sú pre tehuľky veľmi praktické a pohodlné 🙂

liz_lemon
1. máj 2012

@jakani podla mna tam maju hrozne veci, skarede a este aj drahe

chic_elegant_maternity
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emilyz
18. dec 2012

jednoznacne odporucam happymum a bebefield - pekne moderne stylove veci - predavaju aj na Slovensku 😉

brufinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre