Čo ste nosievali, keď ste boli tehotné?

13. okt 2023

Ahojte, čo ste nosievali, keď ste boli tehotne? Mňa už rifle začínaju tlačiť cez bruško. Odkiaľ ste kupovali nejaké pohodlné legíny, tepláky? Ktoré nepresvitajú a nestoja veľa peňazí? Ďakujem

anjelicek26
13. okt 2023

Na zalando lounge dnes maju akciu na mamalicious... ja mam vela od nich pokupene...

lusiasali
13. okt 2023

Normalne tehotenske oblecenie, na doma z druhej ruky cez bazar alebo z remixshopu. Znacky mam hm, mamalickous, esmara, ale aj v kauflande som si kupila to ich. Plus som podedila po svagrinach. V sinsay mavaju tiez za dobru cenu.

merrysa
13. okt 2023

Dnes sú už všade kolekcie pre tehotné..Lidl, H&M, sinsay..ja som nosila buď tenké alebo keď bolo chladno, zateplené legíny z Lidlu..rifle mi nesedeli žiadne, resp.som sa v nich necítila dobre

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bolarazjedna
13. okt 2023

Ja mam parádne zateplene tepláky z lococo.sk, teraz ma zimu si kúpim ešte jedny také isté.
A na domov som kúpila legíny také tenšie z lidla, aj tehu tričká z lidla. Podľa mňa sa neoplatí do toho veľa investovať, však ide len o pár mesiacov. Ja som si e ne hodila do prace, tak som az tak veľa veci nepotrebovala pri prvom. A šaty na leto mam z bonprix, tie sú tiež perfektne, vynosené pri oboch tehu.

autor
13. okt 2023

@jj298 jasne ved saty mam sirsie, ktore nosievam aj bezne.. len ma uz zacina vsetko tlacit. A prichadza zima, tak si chcem kupit aspkn nejake leginy a teplaky. Nebudem vyhadzovat zbytocne peniazky, ked mam plne skrine.

Dakujem skusim pozriet aj bazare, lidl, a ine retazce.

tehotna40
13. okt 2023

Kupovala som v bonprixe leginy a volne tričká. A v lidl som si kúpila tehotenské zateplene pančuchy a k tomu som nosila šaty.

struhanka
13. okt 2023

Tehotenské oblečenie som vôbec nenosila. Snažila som sa naplno využiť svoj šatník. Moje najčastejšie kombinácie: pletené elastické šaty+silonky/pančušky+sako/sveter, elastická sukňa s vysokým pásom+tričko/blúzka, legíny+dlhšia blúzka. Prikúpila som akurát pár vecí vo väčšej veľkosti.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basszabik
13. okt 2023

Ja som celé tehu nosila lelosi a pribrala som zo 63 na 90 a boli mi stále dobre a sú aj teraz keď som týždeň po pôrode a 10 kg dole.

nika11103
13. okt 2023

@jj298 máš úplnú pravdu … ja som
Si kúpila v brendone za 50 eur tehotenské gate a mala som ich na sebe maximálne dvakrát lebo mi v nich nebolo dobre . Tak som to vyriešila tromi xl leginami xl teplákmi a bolo dobre 😀

andulka1988
13. okt 2023

Manželove pyzamove nohavice boli moje obľúbené

petronellla87
13. okt 2023

Nakupila som si o cislo vacsie leginy, a nosila vela siat...Tiez mi tehotenske oblecenie pripada ako kktina😁

pomantac
13. okt 2023

Lidl

vkatush
13. okt 2023

Celé tehu som bola v legínach, mala som Lelosi, moju normálnu veľkosť (natiahnu sa).
Nosím ich aj teraz, som na pôvodnej postave a sedia super.

jaskolka
13. okt 2023

Nosila som bud letné šaty, obyčajne, A strihu
A potom, lex už bolo chladnejšie, tak legíny z Lidla, a tuniky,.
Mala som jedno originál tehotenske tričko, aj to len kvôli tomu, ze som chcela vždy také to"kukuk bábätko "na brušku.

nypajuli
13. okt 2023

Ahoj, ja mam nejake veci tehotenske, aku mas velkost? Ja mam vacsinou M ale mam nieco aj S a L. Tak ti mozem poslat fotky a za symbolicku sumu odpredat ak by si chcela. Ja uz deti neplanujem 😁

rebrambora
13. okt 2023

Teplaky muzove a kupila som si leginy so sirokym pasom, kt som vynosila aj pomimo.
Inak oversized saty.

simona1306
13. okt 2023

ja som si kupila jedny rifle, dvojo legin z HM, a zateplene tehotenske pancuchy ... To som nosila na poradne alebo ked sme niekam isli ... Doma som nosila manzelove teplaky a tricka :D

autor
14. okt 2023

@nypajuli nosim zvacsa M 🙂 mozem ti napisat?

autor
14. okt 2023

Dakujem na doma mam nejake stare oblecenie, skor do prace potrebujem nieco ako leginy, nohavice, len ma uz vsetky moje rifle tlacia🙂 asi musim nakupit aj tehotenske pancuchy, lebo aj tie co nosievam tlacia cez brusko.

enoula
14. okt 2023

Podla mna leginy/nohavice/rifle su lepsie tehu, maju ten tehu pas, ktory sa prisposobi a hlavne netlaci. Plus v zime zahreje. Co sa budem tlacit v obyc, ked tieto sa daju kupit relativne lacno. hm malo fajn nohavice/rifle, ked vystihnes aj nejaku zlavu, tak za par eur. Staci 1 kupit, nech mas co prestriedat s leginami, tie maju vsade uz

nypajuli
14. okt 2023

Ano jasne

pocahontas63
15. okt 2023

Baby, a čo poviete na tieto nohavice? Nie je to tehotenská móda, no hľadám niečo na chladnejšie dni do prírody a tieto gate vyzerajú pohodlne. Od tejto značky má dcérka viacero nohavíc, no pre maminky som ešte neskúšala https://www.unuo.sk/unuo--damske-softshellove-n...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre