Cez ktorý eshop kupujete tehotenské oblečenie?

19. dec 2022

Baby prosím, na ktorom eshope kupujete tehotenské oblečenie?

werony_n
19. dec 2022

Oblečenie som mala z lidlu, príjemné, za dobrú cenu keďže asi do toho netreba veľa investovať na tu chvíľu. Nočné košele majú super na bonprix, viete ich nosiť aj počas dojčenia keďže sú nato prispôsobené.

autor
19. dec 2022

@werony_n a veľkosť ti ako sedela z lidl? Treba objednávať väčšie /menšie ako zvyčajne?

werony_n
19. dec 2022

Objednávala som také ako bežné nosím, boli občas väčšie, ale ja som nosila radšej voľnejšie veci.

gabika128
19. dec 2022

Vždy som vyskúšala keď sa dalo, lebo kupované online skoro nikdy nesadol. HM má tehotenské, myslím že aj reserved, lindex, lidl tiež ale kvalita bola väčšinou....

autor
19. dec 2022

Pýtam sa preto lebo v meste kde žijem sú len čínske obchody, f&f tesco, takko a lidl (spomínam len obchody kde sa dajú kúpiť tehu veci) .. Takže moc ja skúšať oblečenie neviem zato hľadám nejaký spoľahlivý eshop.. Lebo veľa krát sa mi stalo že ešte ako netehotná som objednala šaty a buď nesadli alebo vyzerali úplne ináč ako na fotke..

veroonr
19. dec 2022

Konik/bazos, na take kratke obdobie sa podla mna neoplati vela investovat do oblecenia

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aknamorka22
19. dec 2022

Nočné košele a zimná bunda Bonprix. Pri bonprixe však odporúčam vždy prečítať hodnotenia zákazníkov. Majú dobré veci ale aj zlé. Legíny zo začiatku lelosi, potom z H&M a na doma jedny teplaky z Lidl. Na vrch som nič špeciálne tehu nekupovala (okrem zimnej bundy). Kupujem si také elastické, voľnejšie a väčšinou dlhšie veci a boli mi dobré aj s bruchom. A zimnú bundu odporúčam kúpiť aj so vsadkou na prípadné nosenie dieťaťa v nosiči. Ak by som mala kúpiť aj tričká, išla by som Lidl alebo H&M 🙂

vkatush
19. dec 2022

Legíny lelosi, tričká bonprix a tuším aj nejaké z lidl, a nočné košele zalando - tam sa oplatí pozerať, keď majú zľavy, akcie, lebo majú vyššie sumy (a len jednu som objednala väčšiu veľkosť, ale v pohode som obratom vrátila a do týždňa boli peniaze naspäť).

Nohavice (rifle) z bonprixu som mala na sebe 1-2x, ale nie sú pre mňa pohodlné, celé tehu leloski radšej nosím.

dixitka
19. dec 2022

Odporúčam Bonprix a Lococo 🙂 z lidlu už oblečenie v živote neobjednám, veľkosti absolútne nesedia, treba to vidieť osobne. Nosím 38, teraz som objednala tehotenské rifle v tejto veľkosti (vyšla mi aj podľa ich veľkostnej tabuľky) a sú OBROVSKÉ, nohy by sa mi tam vošli dvakrát a na páse by som musela čakať pätorčatá. Zato ich športové šortky veľkosti 40/42 sú mi ltt 🙄

keiko33
19. dec 2022

Lidl rifle za mňa boli najlepšie. Mäkká elastická džínsovina. A cena parádna. Číslo treba aké nosíš, poprípade objednaj viac čísel a potom vrátiš. S vrátením v Lidli problém nieje. Bundu som mala z bonprixu. Keďže som rodila v decembri, tak mi stačila softshellová, ktorú doteraz nosím, keďže má bočné zipsy, takže za tú cenu to stalo. Nočné košele tiež Bonprix. Tričká a svetre som si kúpila o číslo, dva väčšie, alebo širší strih.

autor
19. dec 2022

Všetky odporúčate bonprix ale mne sa tie veci tam nepáčia :( ale skúsim niečo objednať odtiaľ a uvidíme 🙂

kitycat
19. dec 2022

Ja som si kupila 4 tehu sukne na Shein a jedny tehu nohavice v HaM. Vrsky crop topy a medzi suknu a crop top tielko.
Tehotenske oblecenie je strasne drahe a pritom z toho clovek rychlo "vyrastie"

Shusa aj bazos ci FB market. Ako radili

domiklik
19. dec 2022

Reserved, hm, mamalicious, lelosi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre