Aký je váš názor na tehuľku v dvojdielnych plavkách?

babulka
21. jún 2013

Aký je váš názor na tehuľku v dvojdielnych plavkách? Chystám sa chodiť so synom kúpať a zatiaľ som videla tehuľky iba v celých plavkách a pozakrývané ako v Kuvajte
😕 Ja mám klasické celé plavky, ktoré sú mi ale v tehu malé, a potom mám niekoľko pohodlných dvojdielnych, ktoré sa chystám nosiť. Len či nebudem budiť pohoršenie 😀 ?

nadula01
21. jún 2013

podla mna su dvojdielne plavky uplne v pohode ,nevidim dovod preco by si si nemohla dat,naopak vynikne brusko..akurat ,ze sa treba chranit pred slnkom ,ale to vies iste i sama 😝

nativanativa
21. jún 2013

ja som nemala vobec problem byt v dvojdielnych plavkach ,a preco nie ?? ved je to krasne 🙂 🙂
u mna bol problem iba ten , ze v 6.mesiaci som vyzerala skor ako s nafuknutym bruchom nez tehotna 😀 😀 😀

mmisenka
21. jún 2013

dolezite je, aby ty si sa citila dobre, nech si mysli kto chce co chce 😉 ja nosim dvojdielne, brusko aspon moze volne dychat, pod plavkami by som sa zbytocne topila a mam satku, ktoru si sem tam oviniem, nech mi nanho nepali priame slnko..ludia v pohode, skor sa usmeju, ze "aha brusko" 😉 a dalsia vec, plavky vyuzijem aj potom, ak sa ovsem nesfuknu naspat horne partie 😀

atomica87
21. jún 2013

ja som sa chodila tiez kupat v dvojdielnych...nech si mysli kto chce co chce, ved som sla na kupko schladit, a nie balit 😀 😀 😀

mamina2208
21. jún 2013

ja som minulý rok bola na dovolenke v 35 tt a mala som dvojdielne plavky a bolo mi suprovo len som sa moc na slniečko snažila nechodiť a bruško som si vždy pareom zakryla.

vanda8
21. jún 2013

AAA ved to je krasne mat brusko. 🙂 Ja som chodila plavat skoro do posledneho dna. A ani ma nenapadlo ze by to malo byt nejake divne 🙂 A aj teraz to budem riesit dvojdielnymi 🙂

katia7
21. jún 2013

podla mna to nie je o pohorseni ale o ochrane pred slnkom 😉 aj ked v 33. tt ti uz nejaky potrat v prvom trimestri nehrozi 😀 ja som nosila dvojdielne a cez brusko satku ale v lete som bola prave v tom 1. trimestri 🙂 😉 a ze si brusko nemas "opekat" isto vies 😎

prasiatko30
21. jún 2013

ja som nosila tie iste bikiny ako pred tehotenstvom - ja som nemienila investovat do 80€plaviek ktore vyuzijem asi 5x. normalne som behala pocas tehotenstva v bikinach a nikto sa nepohorsoval brucho som si natierala kremom a je to.

k_a_j_k_a
21. jún 2013

Myslim, ze nove plavky kupovat netreba. Ja som v siedmom mesiaci pobehovala na plazi v dvojdielnych plavkach a na brusko som bola patricne hrda 😀

dandulina
21. jún 2013

Urcite dvojdielne, ja by som si ani ine nedala ;)..okolie neriesim 🙂

eeffka
21. jún 2013

tehulka v bikinach OK ale primeranej velkosti a taktiez si myslim ze bikiny by mali nad urcitu velkost aj netehotnym zenam. Nemusi byt kazda modelka ale treba sa obliect primerane svojej postave.
Ja som sa v 3m kupala v bikinach ale v 33t by som sa rozhodne uz nikde nevystavovala. Takze nejake paero,alebo satka...

kvetinka211
21. jún 2013

urcite praktickejsie nez cele plavky ... ale pred slnieckom by som sa radsej schovala ako sa da (pareo, dazdnik, klobuk , poobednejsie/vecerne kupanie ...)

angua27
21. jún 2013

tiež si myslím, že dvojdielne plavky sú v pohode. a iné tehuľky pozakrývané ako v Kuvajte... iba ochrana bruška pred priamym slnkom. ako tu už dievčatá písali, prekrývajú bruško pareami, šatkami, aby naň nepražilo priame slnko. je to podľa mňa iba o ochrane bábätka. ja som v tehu tiež chodila v dvojdielnych plavkách na záhrade a bruško zabalené v šatke, aby malému nebolo priteplo. 😉

asocial
21. jún 2013

mne sa to nepaci..ale je to kazdeho vec...ja som si z ochrannych dovodov kupila sice dvojdielne..ale take tie tielkove.
Myslim,ze sa to vola tankini..a vyuzijem ich aj tento rok..koza na bruchu po porode dostala zabrat🙂...ale zas..ja akp tehotna som pribrala takmer 18 kil...a narastli mi prsia..hlavne si oblec to, co ti je pohodlne a co sa ti paci

kristinka1234
21. jún 2013

podla mna je to velmi pekne..ked som bola tehotna ja brusko som vzdy pekne ukazovala 🙂 aj s oblecenim 🙂 vzdy som nosila to v com mi krasne brusko vyniklo 🙂 na moju mimi som bola hrda uz ked bola v brusku 🙂

littlesuzzi
21. jún 2013

no ja zijem v zahranici a o tyzden idem na dovoelnku domkov .. a vies co?? mam nakupene iba bikinove plavky..nech si kazdy hovori co chce..som hrda na to ze som tehulka a moje rastuce brusko s miminko idem vystavit svetu a ukazat im..aha budem mama 🙂

stellamaris
21. jún 2013

ja som v tehu nosila iba dvojdielne plavky,mala som krasne okruhle brusko a tesila som sa na babätko. 🙂 Ak sa nejaki dochodcovia nado mnou pohorsovali,tak som ignorovala.

hajajanka
21. jún 2013

Pohorsenie maju budit tie, ktore sa pohorsuju 🙂
Dvojdielne plavky su v pohode, krasne vynikne brusko. Neviem, preco by sa malo schovavat. Ved prave na toto by mala byt zena pysna. Len pozor na opalovanie bruska, ale to vies aj ty sama.
Smelo do plaviek!

froschka
21. jún 2013

Ja som minuly rok videla mamicku s krasnou postavou, tehu bruskom a mala dokonca tangace...podla mojho nazoru ked na to ma nech si to da 😀 a vlastne kazdy nech robi ako sa citi a nech nehladi na okolie...zijeme len raz tak naco sa trapit predsudkami 🙂

raffaella
21. jún 2013

ahoj, ja som tiez chodila v bikinkach na plavaren, ja som nepribrala vobec takmer, iba brusko som mala a ani som nikoho neriesila ja a myslim ze ani nikto mna, akurat som si vsimla ze muzi v bazene davali pozor, aby ma pri plavani nebuchli 🙂

mimikas
21. jún 2013

Nie je nic krajsie ako tehotna zena, tak preco sa za to hambit? Kludne si daj dvojdielne plavky, ved tehotenske brusko je krasne 😀

carmella
21. jún 2013

jasne v pohode ,, je to kazdeho osobna vec ak sa dobre citis v dvojdielnych plavkach tak si ich daj.. ludia ak chcu si stale nieco najdu a ver my nezavisi to od plaviek 🙂

wera.g
21. jún 2013

ja som mala síce plavky so zakrytým bruškom, ale veˇd to je na každom čo si oblečie 😉

rora
21. jún 2013

ja som sice mala dvojdielne plavky ale vrch so zakrytym bruchom ale boli mi jednoducho male, nenatiahla som ich cez to brušisko tak som mala klasicke dvojdielne :D a ked som vysla z vody davala som si aj tak tielko na seba lebo ma hrozne stipala koža ked mi na brucho palilo slnko tak som si ho takto schovavala. a co si kto mysli ma netrapi daj si co ti je pohodlne

nivi
21. jún 2013

tak neviem kade chodis ale u nas na kupku su tehotne normalne aj v dvojdielnych. sem tam si prehodia tuniku aby brusko nebolo tak dlho na priamom slniecku.
a pri mori tiez tehulky normalne v bikinach.
nic zle na tom nevidim. kazdy nech si da co mu vyhovuje 😉

sampo
21. jún 2013

ja som chodila normalne v dvojdielnych minuly rok na dovolenke 😉 a ked velmi prazilo, tak som sa omotala takou tou velkou satkou

riela
21. jún 2013

mne sa na tehuľkách páčia 🙂

ewca
21. jún 2013

ja riesim tuto istu dilemu zajtra sa chceme ist kupat a ja mam len dvojdielne plavky a brucho ako svet, ale tak budem mat satku, ked sa pojdem okupat, tak satku dam dole...no mna by to urcite nepohorsilo, snad budu aj ostatni taki tolerantni

andrejta
21. jún 2013

no... v tvojom veku asi budeš budiť pohoršenie v hocičom... 😀 😀 😀
ale nie, asi máš chybu v profile 🙂 .
na tvojom mieste by som vôbec neriešila okolie, je to tvoja vec a tvoje pohodlie, len daj pozor, aby sa ti nespálilo

pimpulienka
21. jún 2013

Normalny je môj názor.Dvojdielne plavky uplne v pohode ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre