Akú podprsenku si kúpiť na dojčenie?

mariangela
11. dec 2009

Prosím Vás, akú ste si kupovali podprsenku na kojenie - všade tu píšu, že si mám kúpiť o obvod väčšiu - ako sa mi môže rozšíriť obvod?..jasné idem si ju už kupovať v 8.mesiaci...Ďakujem za odpovede...

cerkris
11. dec 2009

tak aj obvod sa ti zväčší lebo aj tam prinerieš aspoň ja som aj tam pribrala 🙂 , ja nosím, bežne 85c, tak som si kúpila 90d, ale to mi len chvíľu bolo treba , zopár kíl ti zíde aj samo a zmenšia sa ti aj prsia aspoň tak to je u mňa, ja som mala dve , ale postupne som ich odložila lebo som sa vošla do tých pred tehu aj s tými sa dá kojiť 😉

cerkris
11. dec 2009

oprava priberieš 🙂

sisulka7
11. dec 2009

podprsenka na kojenie mi bola na dve veci. Po prve ma z toho hrozne bolel chrbat, lebo pri svojej velkosti 75 E to je riadna tiaha a hned ako som prisla z porodnice som sa vratila ku starym podprdam a bez problemov sa do nich vleziem.

ada73
11. dec 2009

Ahoj. Nám sestrička na predpôrodnej príprave hovorila, že obvod sa už nemení. Treba si vyskúšať aká veľkosť
ti padne a potom kúpiť o kočíšek väčšiu, lebo prsia po pôrode sa ti zväčšia. Ale obvod by sa už nemal. A jasné, že
počkaj aspoň do toho 8. mesiaca. Ja som si ju kupovala včera a to som už v 9-tom mesiaci 🙂

jaandy
11. dec 2009

mne sa najviac osvedcila taka ta sportova podprsenka bez svou, netlaci nike a neriesis velkost, nie je taka hruba ako kojopodprdy a ci vyhadzujes cicu spodom alebo vrchom je sumafuk

brinzulka
11. dec 2009

obvod ten isty , kosicek vacsi...mne pri D, Eckach treba nieco, co poriadne drzi... slovenske 10eurasove to nezvladaju 😖
kosticove mi zadrziavali milk na zaciatku...kupila som bezsvovu anitu...sa mi ulavilo a dobre drzi prsia...doteraz "tocim" tri original kojo podprsenky...

cerkris
12. dec 2009

no mne sa obvod zväčšil, pretože som pribrala veľmi veľa až 30kg a po pôrode som mala len 8 kg dole a to nehrozilo vliesť do 85ky a neskutočne ma tlačila, takžeja som si aj obvod kúpila väčší, ale zase ked nepriberieš veľa tak je pravda, že obvod sa nezmení

mayka
12. dec 2009

caut baby tiez teraz riesim podprdy. 😀 neviete poradit nejaku znacku. mam clematis ale po mesiaci sa mi rozpadla. 😀 bola lacna tak to aj tak dopadlo.

cerkris
12. dec 2009

na ja som mala jednu z obchodu kik a vydržala stála len 5 euro tak neviem asi to nie je o cene, aj v quelle som videla myslím, že aj viacbalennie

iinuska
12. dec 2009

mayka, ja som si kupovala v auparku v obchode s tehot. oblecenim, bola sice drahsia, ale sluzi mi este teraz. Som s nou spokojna. Este som si objednavala cez internet, ale nesedi mi dobre.A je to pritom to iste cislo. Taku vec si podla mna treba vyskusat. 😉

quika
12. dec 2009

obvod sa zvacsi hlavne pocas tehotka - ciastocne tym ze priberies a ciastocne tym, ze kvoli babatku sa musia poposuvat organy vyssie, takze je hrudnik viac napratany. mne v prvom tehotku uz asi v 4-5mesiaci, ked mi este brucho vobec nebolo vidno a dokonca som vazila menej ako pred ptehotnenim, boli podprsenky okolo hrudnika neznesitelne uzke, az som nemohla dychat. po porode trva par mesiacov kym sa to zase poposuva naspat. kosiky sa mi zvacsili iba o jedno cislo ale obvod hrudnika pod prsiami o 8cm.
a z kojo podprseniek sa mi nakoniec najviac osvedcila nejaka z hypernovy v akcii za 190sk 🙂

csina
13. dec 2009

tak ja som zrovna včera skúšala podprdky v tescu, ale nesadli mi...pred tehu som mala tak 80B a teraz mi nesadli ani 85C ani D a ani 90-tky. Keď som kojila prvú, tak mi nahúkli o dve čísla na košík a číslo na obvod...teraz som sama v smútku...mám jednu kojoprdku a neviem splašiť ďalšiu, aj táto je nič moc...mne sa vidia dosť drahé...je nedám 20 eur za podprdu...nehovoriac o vyššej cene... 😒

dahlia23
13. dec 2009

mariangela, ja som si kupovala kojo podprdy už v tehu, lebo normálnu veľkosť mám 70 E a všetky podprdy mi boli malé. A to, čo mi bolo dobré počas tehu, mi bolo dobré aj počas kojenia a to som vyzerala ako mlékarny kunín.
ja musím mať kvalitné podprdy, lebo je to záťaž na chrbát, nosiť to... pri Lenke som mala také bavlnené normálne z obchodu so spodným prádlom, bez kostíc, teraz som si kúpila aj kojo kosticové
http://www.duotex.sk/sk/ponuka/damska-osobna-bi...
, sú fakt super, uvidím, ako po pôrode, lebo ma strašia tou zastavenou laktáciou. ale poznám veľa báb, ktoré kojo podprdy vôbec nenosia a koja ešte 2ročné deti. 😀

moika3
20. jún 2013

tato bola super na dojcenie :
http://www.mamka.sk/?tehotensk%E1-bielize%F2,8

a da sa nosit aj po skonceni kojenia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre