Aké nohavičky do pôrodnice?

michaela12378
18. okt 2023

Ahojte baby aké nohavičky si beriete k pôrodu ? Tie sietkovane alebo obyčajne som prvorodička 🙂

veronika_sk000
18. okt 2023

@michaela12378 sietkove boli naj pre mna, vyuzila som aj doma po porode

elenka1907
18. okt 2023

@michaela12378 najlepšie sietkove aj pre mna

tehotna40
18. okt 2023

Tiež tak isto ako baby predomnou napísali, sieťkové a nosila som ich aj doma skoro cele sestonedelie.

anavixy
18. okt 2023

K porodu ziadne. Po porode sietovane jednorazove (alebo aj pratelne, to uz je na tebe), ale urcite sietovane.

majka4223
18. okt 2023

@michaela12378 a za mňa zase obyčajne bavlnené, neznášala som tie sieťkované. Pri druhom pôrode som ich už ani nekúpila.

ivangeline
18. okt 2023

Ja som ich tiez nemala rada. Normalne vlozka a nohavicky... :D

kandelabra
18. okt 2023

@michaela12378 tiez som mala normalne nohavicky, bavlnene ale lacnejsie, aby mi nebolo luto vyhodit ak sa hned znicia

zuzi0911
18. okt 2023

U mňa 3x normálne nohavičky ....

anavixy
18. okt 2023

Sietovane (resp tie jednorazove poporodne) sa odporucaju kvoli lepsiemu odvetravaniu 🙊 ale, samozrejme, pokial su niekomu pohodlnejsie normalne bavlnene nohavicky, tak kludne… hlavne nech je v nich vlozka 😀

mane01
18. okt 2023

@michaela12378 tie jednorazove, po pouziti isli do kosa aj s vlozkou, ziadne odkladanie krvavych nohaviciek alebo pranie a susenie …

mariska1989
18. okt 2023

Obyčajne čo som mala staršie doma ktoré by som mohla kľudne aj vyhodiť tak také som si vzala . Sieťkované pre mňa prišli také no 😬🙈 ale keby som mala znova tak by som šla aj do menštruačných nohavičiek .akože tie sú ináč top ako keby som nemá nič 😁

ladyiwush
18. okt 2023

Ja klasické obyc nohavičky čo nosím a vložka ani nie tak popôrodna veľká ale klasická čo používam🙂 a dva cisárske som mala 🙂

lelelienka
18. okt 2023

Mala som sietkovane (opakovane pouzitelne, nie tie jednorazove) boli pohodlne a hlavne netlacili na jazvu, nosila som ich este aj doma v sestonedeli.

hederamonstera
18. okt 2023

Mne boli sietkovane velmi pohodlne. K porodu ziadne, ako prides do nemocnice, si bez nohaviciek.
Zo zaciatku po porode sietkovane alebo take ktore vyhodis, lebo budes dost krvacat. Potom uz uvidis, co ti bude vyhovovat😊

zuzanna33
18. okt 2023

@michaela12378 obyčajne z vyšším pásom aspoň 2 a sieťované ja som brala viac kusov keďže som mala sekciu a cez ranu to bolo obtiažne

michaela12378
autor
19. okt 2023

Ďakujem žienky za rady 🤗 lebo nedovolá som si istá ktoré mám zobrat ale mám aj sietkovane aj normálne uvidím ktoré z nich použijem 😁

nyphadora
19. okt 2023

@michaela12378 poporodne cariwell, super sedia a su tusim aj pratelne, že sa daju aj na doma použit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre