Aké máte skúsenosti s tehotenským vankúšom? Oplatí sa?

weja55
10. júl 2019

Ahojte zienky. Neviem najst nic na tuto temu. Prosim vas, pouzivate alebo ste pouzivali v tehu tehotensky vankus? Velmi nad tym rozmyslam len neviem ci su to neni zbytocne vyhodene peniaze.. kazdu noc sa pristihnem ako si maly vankus dam medzi kolena, tak uvazujem... dajte nejake rady 🙂 nasla som vela druhov.. ktory mate osvedceny? Nasla som rovne co sa ohnu, take Cčkove... no kade co maju.. dakujem za rady 🙂

katie253
10. júl 2019

@weja55 Ahoj, ja som ho veľmi využila, je to super vec. Kúpila som rovný v lidli.

darci17
10. júl 2019

@weja55 ahoj, u mna najlepšie investované peniaze. Ja odporúčam ale kvalitný. Ja mám z Brendon, doteraz ho využívam aj pri malej. Skutočne sa oplatí.

julianadrx
10. júl 2019

Ahoj, ja som ho dostala ale nevyužila. vrtela som sa celé noci a zavadzal mi viac ako pomáhal. A závisí aj aký si vyberieš, ten môj bol plnený polystyrénovými guličkami a šušťalo to. Prvý mesiac som ho ale trošku využila na kojenie, sedela som, vankúš som si dala okolo pásu a bábo položila naň. Ak máš k dispozícii vankúšiky tak by som eurá nemíňala 🙂 budeš ich potrebovať na iné

diaalex
10. júl 2019

@weja55 ja ho mám 😊 a spím s ním každú jednu noc, je veľmi super 🙂 a kupovaný v lidli 🙂

trinka
10. júl 2019

Áno! Aj v tehu a aj na dojčenie 👏🏻👌🏻

soulmate9
10. júl 2019

@weja55 za mňa tiez odporúčam. A hlavne v pokročilom štádiu tehotenstva. Neviem už bez neho zaspávať 😉

vevaskib
10. júl 2019

@weja55 najlespi darcek aky som kedy dostala od svojho manzela 😊 mam takyto a vyuzila som ho hlavne v poslednom trimestri a potom pri dojceni. Velmi dobre sa mi zaspavalo ked som mala oporu chrbtice aj makke medzi kolenami. Neskor pri kojeni sme sa donho aj s Andrejkom zamotali a nebol problem kojit aj tristvrte hodinu zo zaciatku.

nickpick
10. júl 2019

@weja55 ja mam ten C-ckovy, ale asi by mi viac vyhovoval rovny, dost casto sa v noci prevraciam z boka na bok a pride mi to s nim dost komplikovane, ak budes mat moznost otestuj si ktory typ ti bude viac sediet...

sivana09
10. júl 2019

@weja55 ahoj, pozri moj inzerat, predavam novy tehotensky vankus. Je to paradna vec, tiez mam svoj a bez neho ani nezaspim

ildiko36
10. júl 2019

@weja55 ahoj..ja som velmi vyuzyvala pocas tehotenstva..velmi dobre sa na tom lezí..potom som vyuzivala pri kojení..a mala som na tom aj take šnurky ked to zviazala pouzivala som ako hniezdo pre dieta..no az tak som si na to zvykla ze som aj sebe este 1 kupila na spanie😂

weja55
autor
10. júl 2019

Žienky dakujem vam kraasne za odpovede 💖💖💖

punka24
11. júl 2019

@weja55 mne veľmi pomohol keď som mala problém s obličkou a nemohla ležať/spať... je to naozaj super vec, ale len ak sa v noci neprehadzuješ z boka na bok každých 5 min... mne toto vadí... inak sa nesťažujem a vraj sa dá využiť aj pri kojeni tak som zvedavá ako budem potom spokojná... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre