Žije niekto v Ríme?

31. jan 2022

Je tu niekto kto žije v Ríme????? Mam veľmi odvážnu otázka🙈, no vyskúšam aj tu. V júni budeme mat svadbu v Ríme na konzuláte. Bude to svadobný obrad rámci dovolenky. Budeme tam len my dvaja, teda traja s 1,5 ročným synom a mali tam byt naši dvaja svedkovia, no svedkina otehotnela a nechce letieť. Tak hľadáme alternatívu. Nebudem tu zdlhavo vysvetľovať, že iných svedkov zo Slovenska je ťažko zohnať, lebo jeden sa bojí lietať, druhý nemá dovolenku, ďalší nemá čas atď atď🙂.. Jednoducho ísť do inej krajiny je komplikovanejšie. Preto chcem poprosiť, ak by niekto mal len najmenší záujem účastnit sa na našom dní ako svedok, budeme veľmi šťastní 🙏🙏🙏🙏❤️potom pozývame na večeru, pivo, víno alebo kávu 😄 obrad bude veľmi rýchly, možno celé 20 minút vášho času.. Ak by sa niekto zázrakom našiel, potom si upresnime presný dátum a iné detaily. 😊

janulienocka
31. jan 2022

To je krásne, škoda že nežijem v Ríme 🥰

autor
31. jan 2022

@janulienocka ďakujem ❤️🙏 momentálne to nieje až tak krásne skôr stresujúce že nenájdeme svedkov.. 🙈Asi budeme behať po meste v deň obradu a ťahať niekoho z ulice 🙈😄

prvosienka88
31. jan 2022

My kľudne pôjdeme, zaplatíme si aj cestu aj ubytko 😅

autor
31. jan 2022

@prvosienka88 😄😄😄❤️

srferreira
31. jan 2022

Podla mna nejaky talian sa obetuje z ulice 😂😂Ako z filmu 🙏🙏 drzim palce nech niekoho najdete a budete mat svoju vysnenu svadbu.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prvosienka88
31. jan 2022

No naozaj, keby ste nikoho nezohnali, kľudne mi napíš 😂

autor
31. jan 2022

@prvosienka88 trosku ta vezmem za slovo🤞😄lebo zatiaľ žiaden plán B nemáme 😄A obrad je dohodnutý 🙈😄 a dnes mi kamoška povedala ze je v 7tt a ze teda nepoleti ako svedok.
Ďakujem dievčatá😊❤️, verím, že sa nejakí dvaja "blázni" žijúci v Ríme nájdu, lebo to budeme musieť zrušiť.. A to by som nerada 😐

lululilien
31. jan 2022

Svedkov určite nájdete, 😊 skús ešte napísať v skupinke Taliansko. Musia byť slováci? Manželova teta s rodinou žijú v Ríme, taliani, vedia po anglicky. Ja by som hneď išla, ale som ďaleko, v lombardii..

autor
31. jan 2022

@lululilien myslím ze musia byť Slováci na 80%, ešte zajtra prezistím na konzuláte. Lebo my dvaja ako ženích a nevesta musíme byť Slováci, to je podmienka svadobného obradu na konzuláte v ITA.. No zdá sa mi, že aj svedkovia majú byť Slováci.. Zajtra zistím 🙈 ďakujem za milé slová 🙏😊

lululilien
31. jan 2022

A z konzulátu nechce byt niekto ako svedok?

autor
31. jan 2022

@lululilien podmienky svadobného obradu sú : obaja (my) Slováci a zabezpečiť si svedkov 😑

lululilien
31. jan 2022

Mamka pracovala na veľvyslanectve, aj na konzuláte, teraz na mestskom úrade a povedala mi, že keď chýbal svedok, vždy sa medzi kolegami našiel.😊 podľa mňa to je najjednoduchšia cesta, skús im napísať. držím palce

autor
31. jan 2022

@lululilien hneď zajtra to overim.. Ďakujem potešila si ma 🙏