Hádky súrodencov

sszuzu8
28. júl 2024

Čaute aj vaše deti stále do seba skáču pre každú blbosť a sem tam si aj facnú? Už mám nervy v koncoch. Sú to dievčatá 10 a 6 už sa očakáva trocha rozumu ale absolútne vôbec nič sa nemení ani keď im dohovaram. Je to vôbec v poriadku aj u iných detí? Či riešiť to? Nie sú to dlhotrvajúce hádky ale už to lezie poriadne na nervy chvíľu sa hrajú a o pár min sa strhne krik a plač., 😏

isis234
28. júl 2024

@sszuzu8 Nie. Nikdy sme to nerobili
V kľude. hoc si ich posad na kolená alebo sadni na gauč, oni vedľa teba. Nech povedia, čo sa im nepáči? Prečo sa tak správajú? Nech každá napíše na papier prečo to robí? Čo sa jej páči a čo sa jej nepáči? Ako by to chceli vyriešiť?

yanni
28. júl 2024

@sszuzu8 uplne uplne normalne. Nie kazdy si s kazdy sadne. A plati to aj o surodencoch. Taktiez je tam vekivy rozdiel a kriticky bei u oboch. Plus, Baby, ked si nesadnu, vedia byt zakernejsie ako chalani. Mozno Bude lepsie, mozno nie.

diewcatqoo
28. júl 2024

Ja mam zatial druhe dieta velmi male, takze konflikty este nie su. Ale z vlastnej skusenosti z detstva: sme 4 surodenci a hadali a mlatili sme sa doma hlava-nehlava. Tusim este aj v puberte, ked som mala takych 14-15 sme si s bratmi vedeli svacnut po chrbte alebo kopnut sa. Ale pritom sme sa mali/mame radi 🙂

marhulka13
28. júl 2024

@sszuzu8 ja mam 13 ročného syna a 10 ročnú dcéru a hádajú sa denne. Aj sa pobijú. A potom len Mamaaaaa.... a ja to riešim tak, že ich rozdelím. Kazdy do svojej izby. Sem tam sa im vyhrazam, že pôjdu do internátnej školy

tramtada31
28. júl 2024

My sme sa so sestrou hádali/isli zabiť aj keď mala 18😀 takze je to normálne, a to teda sme pochádzali od pracujucich, VS vzdelaných nerozvedenych rodicov, čiže žiadne socky z osady😀

dominikamacakova
28. júl 2024

Čo poznám sestry tak sa všetky skoro pozabíjali. Ja mám tiež baby, síce malé, ale konflikty sú na dennom poriadku 😑😑😑

andrea_82
28. júl 2024

Ja mam brata, 2-rocny rozdiel a mam z detstva par jaziev, co sa mi prihodili, ked sme si robili zle. 🙂 Teraz mame uplne v pohode vztah.

slavomira236
28. júl 2024

@sszuzu8 mojisju syatsi 10 mlafsia 7a akoro stale su v sebe
Mladsia vzdy potom reve ako pavian
No je to na slucku niekedy