Dvojročný rozdiel medzi deťmi

11. apr 2022

zienky, ktore mate medzi detmi rozdiel dva roky ako to zvladate? da sa to?

lucia851
11. apr 2022

Moja svagrina ma rozdiel dva roky a zvládajú to dobre

qwer2019
11. apr 2022

Ja mám síce len 13m rozdiel, ale dá sa to zvládnuť. 2 ročný rozdiel už musí byť paráda. Švagriná má 2r rozdiel a super.

tosomja
11. apr 2022

Mám 14m rozdiel a už si ináč ani neviem predstaviť. Keď zlosti jedno, aj druhé musí, keď sa smeje jedno, aj druhé. Keď staršieho "karham" mladšia na mňa kričí 😂 sú parťáci. Spolu spia, spolu vstávajú 🙄 o piatej ráno.
Keď jeden je jogurt, tak musí mať aj druhý ten istý, nie z druhého kelimku.
Proste je to najkrajšie, čo sa mi mohlo za život "stať" ..mať takto za sebou deti.

siska53
11. apr 2022

Super, mozno 2-3 mesiace na zaciatku zahul, lebo starsi je velmi zivy a mladsia mala koliky, potom sme sa zabehli a uplne parada. Teraz su uz dost velki, jasne, pohadaju sa , casto krik, aj sa pobiju, ale inak sa maju strasne radi a vedia sa aj krasne hrat. Syn nikdy na malu neziaril, co bolo super.

mimi3008
11. apr 2022

Starsi ma 2roky a 7 mesiacov, mladsi bude mat pol roka. Starsi je zivy, hyperaktivny, posluchat sa mu viac nechce, ako chce, ale je ocividne, ako svojho maleho braceka lubi a maly ho uplne, jak sa povie zerie. Starsi mu robi opicky, maly sa uplne rehoce, az pisti. Nudit sa ale nenudim😁 viem, ze budu partaci, uz teraz tak trochu su, ale o taky rok to bude uz zas na inej urovni. Synovcovia moji maju medzi sebou rozdiel 1rok a 9 mesiacov, teraz uz maju 6 rokov a 4 a su najlepsi kamosi, vyhraju sa spolu, obcas aj pobiju, no vystacia si sami

qwer2019
11. apr 2022

@tosomja presne. Staršia dokonca kŕmi mladšieho brata. A potom plače, lebo jej všetko zje. ,,Mamaaa, papať, Matooo"😁😁😁 akože jej brat zjedol treba doplniť jogurt 😆 ale áno, je to na nezaplatenie ten malý vekový rozdiel

tosomja
11. apr 2022
qwer2019
11. apr 2022

@tosomja krásny sú 💙

euka210
11. apr 2022

Da sa, ja mam 3ch po 2r. Vela tu v okoli tak ma. Zahraju sa spolu, hoci prvy rok bol pre mna stale najtazsi.

basska_b
11. apr 2022

Ja mam tak rozdiel a nemenila by som... prvy rok sa to tak prelinalo, ze jedna kojenec, druha batola... obe na mne dost viseli... teraz maju 4 a 2 roky a neskutocne sa lubia a spolu sa vyhraju 🙂

tatianamaria
11. apr 2022

Ja mám 9 ročnú, 7 ročného, 5 ročného, 3 ročného a 8 mesačného. Máme veselo. Ja by som väčšie vekové rozdiely nechcela. Mne to vyhovuje. Hrajú sa spolu. Nenudia sa. Staršia ani do škôlky nechodila. Teraz mám predškolaka na individuálnom vzdelávaní, keďže som učiteľka. Tak ho mám doma. Užívame si ten čas.

autor
12. apr 2022

dakujem vam 🥹 a ako to mate ked idete s nimi vonku? ked je jedno nechodiace v kociari a druhe lieta kade tade ci uz aj počúva take dvojrocne?

siska53
12. apr 2022

Ved za ruku som drzala alebo kocikoval, moj rad kocikoval sestru. Alebo siel na odrazadle, jasne, ze vzdy nepocuval, ale pri ceste sme to riesili vzdy rukou, ze som.ho.drzala. ak sme mali odrazadlo, tak to slonna ten cas, nez bolo zas bezpecne, do kosika v kociku.

babydesire
12. apr 2022

Ano.tak ako aj tie sinymi vek.rozdielmi...myslim,ze vtom nieje veda

mimi3008
13. apr 2022

Odrazadlo, v zime sme velmi vyuzili stupienok na kocik

mimi3008
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moncajemamca
13. apr 2022

Mam rozdiel skoro na den 2roky. Este nez sa narodilo 2.babatko tak som syna ucila ist pri mne a drzat sa ma za ruku ( bravala som samozr.aj kocik), vacsinou sa to u neho nestretlo s pochopenim lebo chcel stale niekam behat a vymyslat, odrazadlo u nas nehrozilo lebo byvame na rusnej ulici a lieta na tom ako blazon 😁 tak to som neskor s babatkom v kociku ani neskusala. Ked sa narodila dcerka tak mi na zaciatku veľmi pomohol ten "skejt" ku kociku ako spominali baby vyssie. Neskor som to uz riesila ze starsi cupkal pri mne a aspon sa na prechadzke unavil a doma potom rychlo zaspal 😃