Deti po sebe do 1,5 roka - výhody

17. jún 2021

Je tu nejaka mamicka, ktora ma deti "po sebe" do 1.5 roka? Vidite nejake vyhody? Je to velmi obtiazne? Dakujem

gir
17. jún 2021

Ja mám rozdiel rok a tri mesiace, prvé týždne ťažšie pokiaľ nájdeš systém a potom super. Zvládli sme to s manželom bez pomoci. Už majú štyri a päť rokov a sú nerozlučná dvojka, vyhrajú sa spolu. Za mňa 👌

ivangeline
17. jún 2021

Mam rozdiel rok a 3t. A coskoro pribudne rozdiel rok a 7m. :D Vyhody..nikdy nie je nuda. Nie si dlho na materskej a mas velku rodinu. ;) Vyhody asi ako pri kazdej viacdetnej rodiny... trpezlivost,samostatnost,spolupatricnost a ine socialne skills,ktore ziskaju prirodzene doma. :D A odkukavaju jeden od druheho. Ucia sa navzajom. Ako mi bolo povedane..tak o 5 rokov budem zat. ;)

sandrika1986
17. jún 2021

Ja mam dve deti a rozdiel medzi nimi je rok a dva mesiace...rozumeju si 🙂

tosomja
17. jún 2021

Ja mám teraz čerstvu 3tyzdnovu dcérku a Rok a tri mesiace ma syn. Veru, nenudim sa 😄 jedno spí, druhe hore, druhé zaspí, prvé hore, jedno dokrmim, už hladné druhé...malinkú dám spať, hrám sa so synkom, synček veľmi pomáha podáva dudku, plienku, tlapka ju po ritke aby si odgrgla. Je to milé, zároveň ťažké. Ale veľmi veľa lásky dávajú tie malé bytosti. 🥰

tosomja
17. jún 2021
macekovam
17. jún 2021

Výhod je niekoľko.. Ale nezabúdaj že 1.5 ročne dieťa ta potrebuje rovnako ako zo menšie... Neodkladajte ho lebo,, je už veľké.,,..

sixas
17. jún 2021

Ja mam rozdiel 2 roky.. Teraz uz super, ale zaciatky boli tazke. Ak by som sa mala teraz rozhodnut.. Počkala by som kym starsia pojde do skolky.

dkethe
17. jún 2021

Ja z ineho sudka.
Podla mna mnohe zeny co maju maly vekovy rozdiel medzi detmi to vychvaluju, aby do tejto pasce vlakali ine ubohe zeny 😭😭😂
Do pol roka uuuplne pohodicka.
No potom...
JE TO HROZNEEEE
Moji maju 4 a 2, vstavaju o 5 rano, od 5 behaju po byte, klbcia sa, smeju, hraju, hadaju kazdych 5 minut nieco ine. Ked je jedno minutu v klude, druhe ho vyhecuje k blazneniu. A tak az do 20:00, denne prosim boha o lexaurin a trpezlivost. Mam nervy v kybli, zbytocne kricim aj za blbosti. Ked som len s jednym dietatom, tak je to uplne iny den, hotova ruzova zahrada plna lasky a rajskej hudby. Ked su spolu, potrebujem rajsky plyn.

Samozrejme kazdy den sa udeje sto momentov hodnych fotky na instagram o harmonickej rodine. Ale realita tych 14 hodin bdeleho stavu je BRUTALNA

deti95060810
17. jún 2021

my tak máme posledné dve deti.... obe sú dievčatá, ale nie je to tak ako som si to predstavovala.... Dcéra je viac upetejšia na staršiu dcéru, ktorá je od nej staršia o 1,5 roka.... A tá najmladšia je taký samotár....