Som tehotná a zjedla som čokoládu Deva

9. apr 2024

Moze sa nieco stat? Nevedela som ze obsahuje alkohol myslela som si ze je tam len aroma 😔

lukbe
9. apr 2024

To fakt takáto otázka?🙈

alickapusinka
9. apr 2024

Hej bež rýchlo na výplach žalúdka. Nie je tam žiaden alkohol jedia to aj deti. Nechápem že jedna dospela žena sa toto môže pýtať.

crazy_cat_lady
9. apr 2024

nemoze sa ti nic stat 🙈

vyrovnanaosoba
9. apr 2024

kým porodíš, vytriezveš aj ty, aj dieťa, neboj.

januska12323
9. apr 2024

Čo by sa malo stať? Zapila si to pollitrom vína?

mimibabybell
9. apr 2024

Úplne tvojej otázke rozumiem a myslím si, že sa tebe ani bábätku nemôže nič stať 🙂 buď pokojná a užívaj si naďalej tehotenstvo ❤️

pribinak
9. apr 2024

Ako vážne? Fakt?

belllinka
9. apr 2024

ja myslím, že umrieš do rána

teki1
9. apr 2024

@belllinka Nie,ak čaká chlapca.Nech si zvyká už teraz, že aj čokoláda existuje.

larinka552
9. apr 2024

Je tam kvapka alkoholu, nie jed na potkany.

luliu
9. apr 2024

Bože, žena, rozmýšľaj.....

dusankomoj
9. apr 2024

Ďalšia otázka z radu: môžem nivu?,môžem jahody?,neuškodí mi gumička na zápästí?,nezabije mi dieťa,keď 500m odomňa niekto fajčí?....sa spamätajte,ste tehotné a preto nemusíte sedieť pod skleneným zvonom😵‍💫😵‍💫

juliacenc
9. apr 2024

😀 nie nic sa nestalo len pokoj

luciaruz
9. apr 2024

Nieeeeee 🤣🤣🤣 presne pre ludi ako ty si všetci robia srandu z modreho konika.

oli18
9. apr 2024

Este nie si dozreta na dieta, ak taketo otazky zadavas 🙉

jaskolka
9. apr 2024

Nič ti nebude, netreba to preháňať. Veď tam nie je pol litra rumu,aby si sa takto stresovala

loolaa
9. apr 2024

Už sa nečudujem že vyhral Fico a Pelle. IQ národa vystihuje táto otázka.

alesto
9. apr 2024

Stará legenda hovorí, že sa ti narodí deva 😂 tak ak si chcela chlapca, smola 😂🤦

dominikamacakova
9. apr 2024

Tragédia

zorkahorka
9. apr 2024

No aspon je tilu dnes veselsie 😅

kuriatko84
9. apr 2024

😮 Bež na wc sprav výplach žalúdka a potom klystýr a hneď potom bež do Pezinka na Cajlu 🤦🏼‍♀️🙏🏻

autor
9. apr 2024

Vy ste teda mile ;) co ine som mohla cakat. Ano bola to moja prvotna reakcia, zlakla som sa , nevedela som kolko tam toho alkoholu je . Napriklad z takych praliniek vodici bezne nafukaju. A devu bezne vobec nekupujem ani nejedavam, zjedla som ju na navsteve. Ale som rada ze moja otazka niekoho pobavila 🙂 vy ste sa urcite nikdy v tehotenstve nevylakali kvoli banalite

autor
9. apr 2024

@alesto trapne

martinmmartin
9. apr 2024

vodici z praliniek bezne nenafujaju. Pouzivaju to ako univerzalnu vyhovorku ked mali 6 dvojitych rumov.

biglovemom
9. apr 2024
dannieja
9. apr 2024

...a potom sa niekto čuduje, že v krajine s takýmito inteligentmi je Fico štvrtýkrát premiérom a cez svoju Podržtašku už aj zvoleným prezidentom. 🤦🤷🤷

mandarinka555
9. apr 2024

Zase si nejaká chudera robí srandu...Normálna žena by sa takú stupiditu nikdy neopýtala...A ak aj áno, tak by nemala posúvať ďalej svoj genetický materiál🙈

sasa2
9. apr 2024

Je strašné keď takéto niečo chce mat dieťa. 😓

tenerifka
9. apr 2024

niekoho este vobec prekvapuju vysledky volieb?
Cela krajina je v pr...li, aleze fakt.
Vcera sa ma jeden Nemec, starsi pan, pytal, ze preco su na Slovensku tak hlupi ludia.....preco zvolili za premiera jedneho a za prezidenta druheho. Nevedela som mu odpovedat a hanbila som sa ako pes. Takto nas vidia ludia na zapade

viestta
9. apr 2024

Danko len raz v zivote povedal pravdu. Ludia otupievaju. V tomto jedinom s nim musim suhlasit