Mastné a korenené jedlo počas tehotenstva

2. jún 2024

Ak zjem dosť mastné jedlo a ešte aj dosť okorenené vadí to bábätku alebo to bude vadiť len mne na žalúdok a poprípade ma z toho preženie ?

hylary
2. jún 2024

Ja som jedla všetko a nijaký problém som nemala

diewcatqoo
2. jún 2024

Ak ti byva z takeho jedla tazko, tak bude tazko len tebe, babatku to nevadi.

andrea2323
2. jún 2024

Bábätku to môže vadiť keby si tým privodíš nejakú brušnú príhodu a potom by si mala napr mala hnačku, bola dehydrovaná a samozrejme, ak by si to jedla častejšie a tak by si tými jedlami nedostala do tela dostatok minerálov, vitamínov, všetkých potrebných látok pre jeho vývin 🙂 pretože taká kyselina listová moc nebude v mastných a korenených a aj ostatné dôležité živiny ☺️ ale keď máš chuť a sem tam si niečo také dáš pomimo normálnej zdravej stravy, tak sa nič extra neudeje..

viestta
2. jún 2024

Keby korenene jedla vadili, tak Mexiko, Cina, India, severna Afrika, Thajsko... su uz davno vymrete.

autor
2. jún 2024

@andrea2323 @viestta @diewcatqoo @hylary
áno ja také jedlo zjem len raz za čas, nestravujem sa tak stále ... zjedla som také jedlo včera aj dnes ráno bolo dosť mastné aj dosť okorenené a dnes ma strašne prehnalo až takú riadku stolicu som mala, neviem asi to bude z toho jedla, tak preto sa pýtam že či to nemôže bábätku uškodiť ale len mne z toho bude tak nevoľno

alex49
2. jún 2024

babatko si zoberie živiny ktoré potrebuje, zle bude len tebe.

hylary
2. jún 2024

Tak to viac nejedz a máš vybavené 👍

titla
2. jún 2024

Ked ta jednorazovo prehnalo babu nic nehrozi. Problem by bol, kebyze sa jedlom priotravis a dostanes silnu hnacku, ktora by mohla viest k dehydratacii alebo infeciu a pod.

autor
3. jún 2024

@titla ako sa prejavuje priotravenie jedlom ?

leidin
14. aug 2024

Fuj tak to vôbec. Cítim sa stále plná a tá predstava niečo ťažkého proste je neprijateľná