Hlad v tehotenstve

sun_shine_2020
17. jún 2023

Ahojte, som v 23tt a v poslednych dnoch mam staaale chlad/chut na slane/sladke (chut na chipsy, za tym mam chut na jogurt, potom kolac, za tym cestovinovy salat...proste vseeetko by som jedla)😁...proste co vidim, aj to co nevidim by som zjedla...😁 ako ste zahanali hlad ked ste nechceli jest jedno cez druhe? Alebo ked ste nechceli jest chipsy o desiatej vecer? 😁

tosomja
17. jún 2023

@sun_shine_2020 išla som spať skoro 🤣🤣 srandujem. Ja som nemala žiadne také chute, ani hlad. Tak ako teraz keď mám chuť na niečo, dám si, ale s rozumom, nie tak, že zožeriem aj chladničku a potom mi bude zle. Keď máš chuť na horalku, daj si, ale nie s uhorkou. Ja som jedla piškóty, alebo Bebe keksi. A veľa ovocia.

sun_shine_2020
autor
17. jún 2023

@tosomja pre mna je najhorsie ked zacnem jest, tak neviem prestat 😂 potom mi je zle 😁 tie bebe keksy nie su zly napad. Ovocie mi nerobi moc dobre, tak to musim s mierou, inak by som ho zjedla na kila 😁

asdfka
17. jún 2023

@sun_shine_2020 jedla som vsetko, jedno s druhym, jak taka kyselina. Brat sa mi smial ze viac zjem ako on 🤣
A pribrala som len 14kil.

beata_k
17. jún 2023

@sun_shine_2020 Daj si maso. Myslim vazne. Pri oboch tehotenstvach ma zasytilo jedine kus masa.

zuzuliennka1
17. jún 2023

@sun_shine_2020 a to este len pride HLAD, ked budes kojit 😁
treba si vyvazit jedalnicek, prijat dostatok bielkovin, vlakniny, to ta zasyti. a dodrziavat pitny rezim.
a planuj si jedalnicek, aby si nezostala v stave, ze ide obed a ty ani nevies, co vlastne ides varit

denisah6
17. jún 2023

Pri prv dieťati som nezjedla skoro nič. Dokázala som zjesť melón, sáčkovú francúzsku polievku, slovenskú ryžu iba tak a mrkvu. Nič iné som nejedla asi tri štyri mesiace. A mala som strašne často chuť na kolu. Mäso ani cítiť. Dcéra je otrasný jedák
Pri druhom dieťati - syn - som dokázala zjesť aj slona. Furt furt furt som do seba dokázala niečo pchať. Neustále som jedla mäso. Asi hodinu pred odchodom do nemocnice som sa s prepáčením nažrala slaniny a tak som išla rodiť. Synovi to ostalo, zjedol by aj klince.
Akože nejak veľmi super extra som zase nepribrala - nejakých 10 kíl, ale jednoducho - dala som si slané, mala som po ňom chuť na sladké. Dala som si aj to sladké, mala som po ňom chuť na mäso a takto dokola. Robila som to tak, že som "dzobkala" po troche ale zo všetkého. Bolo aj také, že som sa zobudila v noci, že som hladná.