Chupa Chups lízatko v tehotenstve

4. mar 2024

Mám chuť na Chupa Chups lízatko a všelijaké gumené medvediky môžem ?

hederamonstera
4. mar 2024

A?

viestta
4. mar 2024

A co my s tym? Nema ti kto kupit?

81anina
4. mar 2024

🤦

pribinak
4. mar 2024

Nie. Nemizes.

ana82
4. mar 2024

hilfe🙈

wishes
4. mar 2024

to od nas si pytas povolenie? 😂

mabenn
4. mar 2024

iba znacka chupa chups sa moze v tehotenstve

ovaaa
4. mar 2024

Tehotenstvo nie je choroba. Môžes všetko na čo máš chuť len s mierou.

mimuska328
4. mar 2024

Pane bože ved sa slušne len spýtala. Nevie nikto ci náhodou nepotratila alebo neumrelo jej bábätko tak chce byť opatrná. Radšej sa opýtať aj blbosť ako spraviť niečo zlé..

heleninamama
4. mar 2024

Preboha, veď je v tom cukor, farbivá, éčka, toxické látky, proste samé jedy. 😂😂😂 Žartujem, pokojne si daj, to dieťa zdedí genetickú informáciu a intelekt po Tebe, tam sa už nič horšie stať nemôže.

domka222
4. mar 2024

Trápne🥴

yvankamala
4. mar 2024

Chupa chups rozhodne nie,len klasické roky lízatko,ale iba s kvetinkou a medvediky iba jojo,urcite si nedávaj haribo, hlavne nie kolove🙃

katica06
4. mar 2024

🍿

domka1205
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
4. mar 2024

Daj si vyšetriť hlavu. To môžeš, to potrebujes hlavne.

tianna
4. mar 2024

Všetky ste tu také protivne 🙄 zrejme čaká 1. bábätko a je len prehnane úzkostliva lebo nechce nič pokaziť. Ja jej rozumiem.
Pre autorku: áno, samozrejme, kľudne si daj 🙂 pozor len na nepasterizované mliečne výrobky a slabo tepelne spracované mäso. Samozrejme alkohol ideálne žiaden a kofeín tiež opatrne. Inak kľudne jedz aj pi na čo máš chuť.

81anina
4. mar 2024

Joj táto sa tu už pýtala či môže bagetu a deva tyčinku. Robí si prču

mabenn
4. mar 2024

@yvankamala iba s kvetinkou...

mabenn
4. mar 2024

@tianna sme zle, to je pravda, ale tato zena, pokial si nerobi srandu, caka dieta, o ktore sa bude treba starat...

yvankamala
4. mar 2024

@mabenn 😉

mabenn
4. mar 2024

@yvankamala ja som mala celozivotnu issue ohladom tychto lizatiek, ci s roznymi obrazkami chutia rozne, alebo sa mi to len zda...syn ma rad tie s krtkom

yvankamala
4. mar 2024

@mabenn 🤔 tak nad týmto som sa nezamyslala,ani som to veru nikdy nepostrehla
A mňa zase vždy zaujímalo,ze prečo len na týchto lizatkach sa vždy v určitej fáze vycmulania robia také malé dierky 🤓

sono2
4. mar 2024

@yvankamala ja som myslela, že to je medaila😂😂

sono2
4. mar 2024

@yvankamala kto vie🥸

yvankamala
4. mar 2024
mandarinka555
4. mar 2024

Vám už poniektorým z toho tehotenstva dobre zadrbáva, že?

nevenka
5. mar 2024

@mimuska328 ale no 🙄

nevenka
5. mar 2024

Neviem zeny, ja som brala lieky, ktore mozu sposobit malformacie plodu a do toho som otehotnela, ked mi ich vysadili, tak aj tak som sa bala, to bol opodstatneny strach, ale ze tu niekto sa boji lizatka, akoze vazne???
To aj keby som predtym potratila, tak taketo stresy si robit z hluposti? Ved zapnem zdravy rozum. Este pride xy situacii, ktore mozu stresovat.
A potom Ti dieta ma cele usta od oranzovej pastelky, poje kamene, piesok, nasa najmladsia aj vypln z takej antistresovej hracky, co praskla a nevsimli sme si, ze este ostal kusok na koberci. Toho este bude.
Su veci, ktorym sa vyhybat treba, objektivne, ako alkohol (zas Deva tycinka nic nespravi🙂), cigarety, umele sladidla alo aspartam, surove vajcia, maso, nepasterizovane veci. Ale lizatko? 😊

ivanakal
5. mar 2024

Ja rozmyslam, co robili zeny, ked este nebol konik.... resp. co by robili bez konika.

mandarinka555
6. mar 2024

@nevenka Lenže ona nemá žiadny rozum...nieto ešte zdravý🙈