Čakám chlapca a som závislá na sladkom

7. jún 2024

Ahojte, ja som pocula práveze opacne, kto cakal dievčatko tak fičal na sladkom kto chlapca na slanom. Ja som bola cely zivot skor na sladké, chipsy, pizza, tyčinky, chrumky a podobné zálezitosti a teraz si neviem predstavit den keby som nejedla nieco sladké. som uz v 29 tt ale táto obsesia sladkým jedlom je od začiatku tehotenstva. Len tak zo zaujímavosti sa pýtam, ako ste to mali vy s chlapcami 🙂

viestta
7. jún 2024

Pohlavie plodu nema ziaden suvis s chutami matky.

egonsk
7. jún 2024

moja bola pri synoch nadrzana viac ako bez tehotenstva, takze sme dorabali vlasky co sa len dalo a teraz maju obaja krasnu hrivu 😅😁
sladkeho moc nejedla nie koli nechuti, ale nechcela pribrat 40kil ako jej kamoska.

cookie29
7. jún 2024

Joj keby si ty vedela co vsetko sa narozprava... kedysi nemali ultrazvuk a 9 mesiacov bolo dost dlhych aby vymyslali, ved sanca bola 50%

ewell13
7. jún 2024

To je taká hlúposť.
Ja mám cele tehotenstvo nechutenstvo, žiadne tehotenské chute, zajedanie sladke slaným a divné kombo jedla som nikdy nezažila. Niektoré dni jem 1x za deň.
Tak to potom podľa tejto štatistiky ani niesom tehotná.😀

kandelabra
7. jún 2024

Ja som mala pri synovi strasnu chut na pivo a gin s tonikom, pri dcere zasa na lad. Povedala by som skor, ze vela zien ma v tehotenstve chut na nieco specificke, a to moze byt cokolvek nezavisle od pohlavia dietatka.

ivik4
7. jún 2024

Cakala som chlapcov, pri jednom som jedla len sladke , pri druhom len zeleninu
Chute s pohlavim dietata nic nemaju

jaskolka
7. jún 2024

To nemá nič spoločné s pohlavím dieťaťa. Ja som pri synovi jedla skoro denne jablká, ktoré inak veľmi nemusím a pri dcere nijaké zvláštne chute som nemala

birdincage
7. jún 2024

Keď som čakala dievča tak som som milovala slané a bezmäsité. Z mäsa mi bolo cele tehotenstvo zle. Sladké som mala rada vždy, ale nešla som si ho veľmi.

reanda
7. jún 2024

nesuvisi to s pohlavim.. skor konkretne s tym dietatom.. tiez nie som na sladke a pri synovi v tehotenstve prisli chute.. to som sa este ovladla, ale potom pocas dojcenia to pokracovalo a ja som si macala sisku do salka 😖 .. a syn bol tiez odmalinka velmi na sladke.. preslo ho to az pred casom a to uz ma jedenast.. ja som sa vratila k svojim 'povodnym' chutiam az nejaky cas po odstaveni

nevenka
7. jún 2024

@reanda vidis, teraz som sa nad sebou zamyslela...ze stale dojcim a v kuse mam chute. A ze to vlastne moze byt aj dojcenim, ale pri prvych detoch som to az takto nemala. Pri tretom napriklad som nemohla mat den bez coca coly, ako som porodila, tak nic. Ziadna chut. Mesiac po porode som si uvedomila, ze mi vobec nechyba...🙃. A teraz to veru pokracuje...to vysvetluje aj tu moju hmotnost 🙈

andrea2323
7. jún 2024

Ja čakám tiež chlapca a mám chuť na sladké.. neriešim však spojitosť s pohlavím, ale s tým, že budem mať asi 100 kg po tomto tehotenstve, to je jediné na tom čo ma fascinuje 😁😁😁

viky_21
7. jún 2024

Ja som čakala chlapca a jedla som sladké na tony. A potom som to zajedala slanym 🤣🤣 aby som nemala výčitky, že jem len sladké :D

reanda
7. jún 2024

@nevenka ja som to pri dcere tiez nemala.. teda nevnimala som nic take.. ale pri synovi som sa citila az do skoncenia dojcenia a este chvilu potom ako iny clovek.. o hmotnosti mi ani nehovor, som po synovom porode pribrala postupne dvadsat kil 🙄 (ale to nebolo len stravou) .. dojcil sa tri a pol roka 😝

kendra73
11. jún 2024

Mam 3 synov a nevedela som sa dozrat sladkeho pri kazdom jednom.Zrala som to na kila a pritom mimo tehotenstva sladke nenavidim.Teraz cakam dievca a na sladke sa nemozem ani pozriet.

dankabetka
11. jún 2024

ahoj, ja mam dvoch synov a pri oboch som mala chut na cokoladu... to slo na kila u nas... inak cokoladu nemusim a dokonca ani sladke vobec ziadne......ale v tehu to bol masaker..muz sa mi smial....😀 ale doprial mi a to bol hadam jediny cas ked som na neho kricala, ze mi sladke " zozral " 😀 .... na margo toho celeho : ja som v tehu pribrala pri prvom 6,5 kg a pri druhom len 4,5 kg.... chlapci boli 3,5 kg a 3,8kg ked sa narodili..kam ta cokolada sla..netusim, na mne neostalo nic a z porodnice som sla 55kilova domov v oblecku co som nosila pred tehu....😅 takze to tehotenske obzerstvo nebolo na mne vidno 😂