Zúbky a ožužlané prsty.

veronikas30
18. feb 2020

Ahojte. Nevie mi niekto prosím poradiť? Pravdepodobne malej idú zúbky. Slintá ako bernardín a pchá si rúčky. Cumlík odmieta, kúsatko niekedy áno, inokedy vôbec. No tie prsty začína mať riadne ožužlané. Neviete čo s tým? Čo sa jej dá dať na to žužlanie?

tukanec
18. feb 2020

@veronikas30 mne sa moj syn zacal zahryzavat do brady, ale to neviem ci ti pomoze😄 a ruky si zuzle tiez, proste je to istota, urcite si nezakusne viac akoby mala. skus jej kupit iny typ hryzatka, nas ma kazdych 5 dni ine "oblubene", tak tocime asi 5 roznych

aduska0001
18. feb 2020

skus hrizadka mne to pomohlo

veronikas30
autor
18. feb 2020

Najmenšie čo som našla v dm-ku, skoro ako cumlík. Ona je malinká (predčasne narodená), klasické kúsatka s gélom sú jej veľké do úst. Tak hľadám aj po nete ... najlepšie sú jej vlastné prsty :D :/.

tukanec
18. feb 2020

@veronikas30 aha a ako je stara? lebo ak si nevie este moc drzat lebo je malinka, tak asi jedine tie prsty.. my sme tiez zacali s takymi najmensimi a najlahsimi. curaprox ma take s kefickou, je drahsie, ale dobre sa drzi a je lahke

veronikas30
autor
18. feb 2020

@tukanec o týždeň pol roka, no keby sa narodila v termíne, tak 3mesiace - čiže taká drobná

dreamer4
18. feb 2020

@veronikas30 aj mojej 3 mesacnej zacali ist zubky a len prsty...lebo ine nevedela drzat. Presli 2 tyzdne a uz drzi sama, ale aj tak su prsty top...

ajka0207
18. feb 2020

@veronikas30 my mate silikonove hryzatko, take koralky, to je u nás top, ale inak hodne ozuva ponozky a vsetko co je kovove, napr. Také tie kovove uchyty na klucenkach. Cumlik nechce vobec.