Zmenili sa po čase čierne vlásky vášho novorodenca?

maybe888
20. apr 2021

Aku mate skusenosť kočky so svojimi detičkami?Zmenila sa im farba vlaskov neskor par mesiacov od porodu?
Narodila sa nam dcerka,ma cierne vlasky a nema mať po kom. Syncek bol zas uplny blondacik aj ostal svetly.
Mozu sa vlasky zmenit aj na svetlejsie casom?Dakujem

littlebubble
20. apr 2021

Ja som mala čierne vlasy.Dnes mám popolavé.
Počas života som mala blond aj tmavohnedé.

Môže sa to zmeniť veľakrát do dospelosti 🙂

uriva
20. apr 2021

U nás v rodine sa narodil chlapček - ale že tmavé, husté havranie vlasy, dlhé. Mama blondína, otec tiež taký plavý. Neviem už presne, tak pár mesiacov (ani pol roka asi to nebolo) a všetky vlásky bábätku vypadali a majú odvtedy krásneho blondiačika. To prejde - ale tiež sme sa smiali, že nikto v rodine nie je takýto čiernovlasý a malé ešte aj poriadnu hrivu k tomu ;)

eerikusik
20. apr 2021

@maybe888 nasa mala sa narodila s ciernymi dlhymi vlasmi, presla cez vsetky odtiene hnedej a momentalne je skoro blond po tatkovi🙂 a to ma 4 mesiace

martina1201
20. apr 2021

@maybe888 dcéra mala po narodení čierne vlásky a dlhé. Do polroka jej vlásky vypadali a ďalšie narástli už hnedé.

petulda333
20. apr 2021

Moje obe deti sa narodili s dlhymi, ciernymi vlasmi a obom zosvetleli. Uplne 🙄

malinoismum
20. apr 2021

Moja malinká keď sa narodila mala čierne ako uhol. Tiež nemala mat po kom;) Pozri aké ma teraz...3 a pol roka ma 🙂

luccija
20. apr 2021

@maybe888 môže mať vlasy po niekom aj z 2,3 generacie, ale väčšinou vlásky zblednu do pár mesiacov

andreatytler
20. apr 2021

@maybe888 Vlasy maju pomerne komlikovanu genetiku... mozu byt kludne zdedene aj po prarodicoch alebo aj dalej.

hennyinnsbruck
20. apr 2021

U mojej takto. Nemala síce čierne ale tmavé..

maybe888
autor
20. apr 2021

@maybe888
@malinoismum kraska 🙂

maybe888
autor
20. apr 2021

@hennyinnsbruck wow 🙂 tak az taku zmenu by som nepovedala

hennyinnsbruck
20. apr 2021

@maybe888 😊mama sa čudovala že je celkovo "tmavšia" že sak my sme biely 🙈🙈🙈😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ A zbledla celá 😂

malinoismum
20. apr 2021

@hennyinnsbruck krásna🙂 a
@maybe888 ďakujem😘😘

maybe888
autor
20. apr 2021

@uriva ved toto,ja sa trochu bojim,tych reci,ked to ludia zacnu komentovat,ci je manželova,ked sa nepodoba 🙂 syncek je zas verna manzelova kopia,tak to bol vzdy hrdi,ked mu to niekto povedal.A tato havrania princezna fakt zatial nejde do rodiny ani jednej 🙂

hennyinnsbruck
20. apr 2021

@malinoismum ďakujem 😊

hennyinnsbruck
20. apr 2021

@maybe888 ale počkaj ty... 😂 Ked sa moja narodila - teda pár mes neskôr celý otec.. Teraz celá ja... Este je moc malinka aby sa povedalo na koho je...

ab727
20. apr 2021

@maybe888 neterka mala úplne tmavé keď sa narodila,teraz má 5 a pol roka a je blondýnka🙂

martinajurkechova
20. apr 2021

Áno, tieto prvé vlásky vypadaju. Deti sa často podobajú aj na starých rodičov.

xmajuskax
20. apr 2021

@maybe888 Ja som sa tiež potešila, keď sa mi narodiilo tmavé vlasaté dievčatko. Že aké krásne. Dnes po ňom ani stopy. Je blondína. Neboj, je určite vaša 😉

jaga18
20. apr 2021

U nás naopak 😁 sme obaja s manželom tmavi a obe deti sa nám narodili ako úplne modrooke blondiatka ako kuriatka 🙈 synovi ostali zelené oči, vlasy mu po nástupe na ZŠ začali tmavnut, dcére oči stmavli do par týždňov a vlasy jej teraz v puberte už tiež trochu tmavnu.

laurika1432
20. apr 2021

Jasné, že väčšina novorodencov ma vlásky tmavé aj keď majú potom blonďavé alebo bledšie vlásky 🙂

vamajka
20. apr 2021

@maybe888 bratrancova dcera vlasy cierne ako uhol a je znej dospela blondina

andrejka1974
20. apr 2021

Moj syn mal do 3 rokov blondave vlasy po 3 rokoch mal uz tmave a moj muz bol v detstve takisto

jaskolka
20. apr 2021

Detičky majú často tmavé vlásky, to vlastne je to lanugo, novorodenecke ochlpenie, aké vypadá po čase. Môj mal tiež tmavé, postupne vypadávali, potom asi po 3 mesiacoch mu úplne vypadali a hlavu mal ako niekoľko týždňov ako koleno 😃. A teraz je totálne blondak

darja27
20. apr 2021

@maybe888 ja z muzom sme obaja tmaví a keďže naši súrodenci z oboch strán sú svetlí aj ich deti blondiaci,tešili sme sa že to naše bude jedine tmavé.A narodil sa vlasaty blondiacik a teraz má rok a vlásky do ryšavá😂💖 tiež nemá mať po kom😁 ani neviem kedy sa mu zmenila farba,on bez vlaskov nebol nikdy.Ma už rok a dáme ho strihať uz po tretí krát.Rychlo mu rastu vlásky a má ich dosť huste-aspon to má po nás😀😀😀

amelie2017
20. apr 2021

Aj dcera sa narodila s tmavymi, ja aj muz mame tmave, teraz ma 3 roky a vlasky svetlohnede, premelirovane zo slnka.

tosomja
20. apr 2021

Dcéra sa narodila, mala čierne dlhé husté vlásky, ešte doktor povedal že to nie moje dieťa 😁 lebo ja som blond. A do polroka jej vypadali a narástli svetlohnedé.
Syn má blond a vyzerá že aj zostane blondacik.

uriva
20. apr 2021

@maybe888 Tak ona to neriešila vôbec, že okolie a ešte s nami sa smiala, lebo sme vedeli, že malý je tatinkov ;)

lenkakravcova
20. apr 2021

@maybe888 Kamarátka (záchranárka) mi hovorila, ze všetky deti majú čierne alebo tmavohnedé vlásky po narodení. A modré očká. Bolo to tak aj u mojich detí a všetkých ktoré som v pôrodnici videla.

Dnes sú tie moje oba blond s hnedými očkami. 🙂
Nemusíš sa báť. Je to normálne. Pigmenty sa upravia do pol roka.

ivangeline
20. apr 2021

Jasne ze hej...aj moja mala cierne ako uhol... po par mesiaoch tmavohnede...a teraz svetlohnede... a ma rok. Este mozno dobehne brata blondacika od narodenia. :D Je len tmavsi typ. Pokozku ma tmavsiu ako syn a aj ako ja. Skor je typ po tatovi. Ten mal tiez najprv tmave vlasy a potom blond...az hnede.. 🙂 Ja som bola tiez blond do 6 rokov a potom to preslo do hnedej.