Zlý spánok dvojmesačného bábätka

mina121212
24. sep 2021

Mamičky potrebujem poradiť. Mám dcérku má 2 mesiace aj pár dni. Od narodenia mame spánok ťažší. Na začiatku spávala len na mne v noci, neskôr vedela aj vedľa mna. Nočný spánok na mne sme riešili možný reflux, ktorý nebol potvrdený. Cez deň zaspávanie bez problémov ako v kociku alebo v aute spi krásne. Príde večer nikde nechce byt keď ju uspim skúsim ju položiť do postele spi ale stále je akoby nespala dobre. Keď odídem hneď je hore. Postieľku vôbec nevyužívame tam je hneď hore.o Ja už neviem či jej môže niečo byt už som zúfala. Ako ju uložiť cez deň alebo v noci do postieľky a niečo urobiť nemožná vec. Môže mat dieťa tak plytký spánok ?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mina121212
autor
24. sep 2021

@beata_k veď ona spi so mnou ale pod chvíľou sa pohne trvá kým zaspí tvrdo že môžeme v klude spat do dalsieho kŕmenia

matejko18
24. sep 2021

Skús ulitku, možno pomôže 😉

andreatytler
25. sep 2021

@mina121212 Prve 4 mesiace deti po zaspani upadaju do plytkeho REM spanku asi na 20 minut. Potom prejdu na hlboky spanok... zase asi 20 minut. Pri prechode sa mozu zobudit. Prekladat do postielky alebo cokolvek robit az po tom ako upadnu do hlbokeho spanku.
Po 4 mesiacoch (prvej spankovej regresii) sa im to zmeni a upadaju najskor do hlbokeho spanku.