Zlý spánok dieťatka

matilda72
17. máj 2018

Chcela by som sa opýtať, má niekto skúsenosti s nácvikom spánku....spánkovy tréning...viem, ze pani ma stránku na fb lepší spánok babetiek a aj mi poradila ale zvažujem poradenstvo ale.ci to naozaj funguje...Dakujem

lucka_lucia
17. máj 2018

@matilda72 to teda zaujíma aj mňa.ale trenink spánku počujem prvý krát čo to znamená

shee11
18. máj 2018

@matilda72 ahoj, toto som prave vcera citala.... trening spanku je presne o tom. mne dcerka 8-9 mesiacov bola hore aj 10x. teraz ma rok a je to 3-4 krat. ak nemusis, yak by som ho 'netrenovala'

matilda72
autor
18. máj 2018

No my z nočným spankom problem nemame skor to ze skoro.rano je hore a.cez den malo spi ale spime dvakrat a dlho uspavam....sice v noci sme obcas hore ale to kvoli zubom....preto som chccela poradit ale ak je to nieco typu nechat vyplakat tak to.nie ale maminka tvrdi ze pocas trenigu ste pri.dietati.ode tam hlavne o.spracne spacie navyky...ja som sa snou radila ale boli.to len take typi co asi.robit....kym sa pusti do treningu vyplna sa niekolkostranovy dotaNik..preto som chcela.ci nema niekto skusenosti.co to obnasa ci to malo pozadovanYy

matilda72
autor
18. máj 2018

Pozadovany efekt...nech neplarim 80e zbytocne

nattulka
18. máj 2018

Tiez ma zaujima 🙂

katka4u
18. máj 2018

To by aj mna zaujimalo, ako taky trening vyzera, tiez mam babo co sa mi vkuse budi 😊

nattulka
18. máj 2018

@katka4u ja si myslim ze tak ci tak ide o vyplakanie 😃

llaurita
19. máj 2018

Pripnem sa, moja 9 mesacna ma tiez nanic spanok cez den a rano sa skoro budi....

katka4u
19. máj 2018

Jaj no, ak je to ulozit dieta do postielky a nechat tak, tak dakujem 😁

matilda72
autor
19. máj 2018

Ved to skore ranne vstavanie, ze.vraj je to preunavou...jednoducho je.deta prilis unavene a spi nepokojne a preto.sa.skoro budi a preto by malo spat dva spanka

vilma7
19. máj 2018

Mne je dieťa každú noc 2-4 hod.hore. má 16,5 mes.ešte nechodí, pani z fb nám odporučila počkať kým začne chodiť. Trvá to asi mesiac, ako som prestala kojiť. Predtým vstával.minim.5x za noc, aby sa nacucol.

zuzandelka
23. máj 2018

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť kedy je najlepsie kŕmiť babatko cez deň?
Ci po prebudení alebo pred spánkom?
Riešim dilemu, lebo moj 3 mesačný chlapček spi max 20 minut niekedy ani toľko, tak rozmýšľam ci mu potom zase mam dávať mliecko (UM), alebo ako to mam urobiť? Poraďte, ďakujem.

matilda72
autor
23. máj 2018

No js som davala jest kazde 3-4h ci to.bolo pred alebo po...ale.skor som davala po spanku aby nemala zatazene brusko