Zlý detský spánok 6 mesačného dieťatka. Čo robiť?

ivina28
13. jan 2014

Ahojte, prosím poradťe mi, už som z toho zúfalá..malá mi zle spí od narodenia, najprv to boli koliky, teraz sa aj po 1/2 hodine budí po zaspatí, plače, nosíme ju na rukách a tak stále dookola celé noci, nakrmená, prebalená je..neni nejaké homeopatikum na ukľudnenie? aj cez deň je dosť mrzutá..ďakujem Vám..

xlucia
13. jan 2014

skus satku,nosic plus dudel. jednoducho je vycerpana. a najdi detske masaze. tie vam pomozu

gromkaver
13. jan 2014

uz teraz okolo pol roka sa mozu zacat tlacit zubky, moze to byt aj z toho. skus si ju davat k sebe do postele,. vzdy si lahnut s nou,. ak ste na MM, tak jej daj psnik, ukludni sa, ak nie ste, tak tiez skus satku a dudlik, neber ohlad na to, ze si zvykne, ked bude vacsia,. odnauci sa. no a aby som ta ukludnila, moji obaja sa vzdy po 45min. budili. mladsi ma 13m a budi sa cez den po 45min., ale ked si k nemu lahnem, tak si este aj hodku pospi....

mmmj
13. jan 2014

Mozu to byt naozaj zubky, ak je mrzuta aj cez den, mozes skusit aj nejake geliky na bolave dasienka, nam pomahal Calgel.
Pokial nema intoleranciu laktozy alebo nieco podobne, tak koliky by to uz naozaj nemali byt. A ako pise gromkaver, skusit satku, cumlik, moja sa budila presne po 40 minutach, tiez som musela dobehnut k nej. A v noci to bola cista katastrofa, fakt je, ze ako-tak spi v noci az teraz, a to ma 2 a pol roka....Je to narocne, ale prejde to...

zuzkag2
13. jan 2014

Nema tichy reflux? Necitit je kysly zapach z pusinky ked sa po tej pol hodke zobudi? Takyto bol moj syn, a potom som zistila ze ma tichy reflux, je tu o tom aj tema.

magdalenkami
13. jan 2014

moj syn spaval do 6mes. cez den max.15min-v postielke,v kociku...zachranila a ukludnila ho naozaj elast.satka ako tu uz spominali -spal aj 2-3hod,mohla som varit,vysavat,upratat ,zavesit pradlo,pustit mixer-spal,v noci sa budil po 1hod,to som musela vydrzat,postupne som davala na noc nutrilon a pomohlo

magda89
13. jan 2014

Tu je jeden blog, ktory riesi iba spanok deti... skus poprecitat, mozno nieco najdes... www.prosimspinkaj.sk