Zaspávanie v postieľke

lurie
23. aug 2012

Ahojte, viem ze tychto tem je tu neurekom, ale rada by som pocula nazory na zaspavanie dietata v postielke. Moj syn si zvykol cez den spavat v kociku a vecer pri mne v posteli.. Tak som si precitala rady z knizky : Kazde dieta sa vie naucit spat.... ale mam s tym trochu problemy. Vecer uz je ako tak v pohode, poplace si chodim k nemu v stanovenych intervaloch a po cca hodine spi... ale to len zaciname, vraj sa to casom skracuje. 🙂 No cez den ma problem takto zaspat a place a place a vynucuje si moju pritomnost. Dnes napriklad vydrzal dve hodky a spanok sa nekonal ... Musim ho dat spat az poobede teraz a opat touto metodou. Sme len na zaciatku, ale nervy pracuju ked tak place akoby som mu ublizovala. Poradte ci to vydrzat alebo vzdat a uspavat ho ako doteraz, resp. chodit za nim k postielke a ked uz je skoro spiaci zaspievat mu a hladkat ho kym zaspi 🙂 to zaberalo doteraz 🙂))

tinki
23. aug 2012

@lurie prvú dcéru som vôbec nevedela naučiť spať samú..Až okolo 3 roka odišla do svojej postele, ale je pri nás v spálni. A mladšiu ani nebolo treba nútiť. Dám do postielky a behom pol hodiny spí. Každé dieťa je iné. Ak to nejde, tak to nejde..Naučí sa keď vyrastie..