Zaspávanie 11 mesačného synčeka s plačom

blackzania
6. okt 2013

Dobry vecer,dufam ze mi poradite moj 11-mesacny syncek mi zacal ri kazdom zaspavani strasne plakat a nervacit vobec nic mu nepomaha neviem co uz mam robit vzdy zaspal v pohode a teraz jak ho dam do postielky spusti rev a trva to az kym ho znej nevyberiem,neviem ci to je tym ze mame soplik ale ten uz mame pomalytyzden ale taketo nervacenie trva nejake 2-3 dni ta pochybujen ze to je z toho az ste mali nejaky podobny problem prosim o radu diki

fadda
6. okt 2013

Ahoj,syncek je preve vo veku ked si uvedomuje starch z odlucenia..Najhorsie na psychiku tak maleho minima je nechat ho vyplakat,nech zaspi od unavi. Na moju malu platilo ked som sklonena ostala nad postielkou hladila som jej chrbatik a samozrejme šššš,az kym sa neukludnila,a to Teda mala hysaky riadne.Ale kazde babo je ine. Drzim palce.

artep87
6. okt 2013

@blackzania my mame ten isty problem a to mame len tri mesiace 🙂 maly vzdy po kupani pekne sam zaspal sice na sedacke ale ked som ho preniesla do postielky nikdy nebol problem. Ked som ho zacala po okupani davat do postielky tak velky rev tak zacal zaspavat na prsy a ked ho prenesiem do postielky tak sa vzdy zobudi a place a nechce spat. Tak teraz uz tri dni spava vedla mna v posteli a ja som cela dolamana 🙂 tak dufam ze to je zase len nejake blbe obdobie a vrati sa to do povodneho stavu 😖

red_rose
6. okt 2013

A nejdú mu zúbky? To môže byť jedno s druhým. Moja má tiež 11 mesiacov a strašne trpí, lebo jej idú zúbky. No a separačná úzkosť je tiež dôvodom, že je nepokojná a nemôžem sa od nej pohnúť ani na krok...je to také obdobie. Súhlasím s mamičkami vyššie + skúste Nurofen...možno sú to zúbky a úľaví sa mu od bolesti... 🙂