Zachádzanie z plaču

poxinka
31. mar 2018

Mamičky ako riešite situáciu keď sa vám dieťatko zájde? Malý včera tak plakal až prestaval dýchať a potom ho už z toho až naťahovalo keď sa konečne ukludnil ešte chvíľu chrcal dakujem

margaretka_
31. mar 2018

My sme zvykli fuknut do tvare. Alebo dvihnut jednu ruku hore. Niekedy mam pocit, ze nefunguje nic. Ale vyrastol z toho. No su to niekedy hrozne chvile, napr ked som sa v noci zobudila na to, ze sa nemoze nadychnut a to sa chudak iba zlaknuty zobudil na to, ze mu strpla ruka.

miselkat
31. mar 2018

Vyrastie z toho, nam najlepsie pomahalo jemne nadhodenie.

kuriatkomm
31. mar 2018

Ja som vzdy otvorila okno a ukazovala jej,co je vonku, to ju ukludnilo..ale vyrastla z toho bez ujmy ako kazde decko 🙂

littledevil
31. mar 2018

My sme s tým boli aj na neurológii, tiež nám kázala fúknuť do tváre. Samo to prešlo....

deginko
31. mar 2018

Dieta treba obratit dole bruchom,vtedy sa musi po chvilke nafychnut tak povedal jedna sestricka a nam pomaha

zuzanakaa
31. mar 2018

Dieta z toho vyrastie,dcerka uz to od 4rokov nerobi,tiez sme pochodili aj kardio aj neurologiu.Vsetko ok.U nas najlepsie vodou frknut do tvare.

nika_kika
31. mar 2018

My tiež fukame do tváre a keď sa zájde viac že nepomôže ani fúkanie tak v tedy ho prevratim ako píše deginko