Vzlykanie 8-mesačnej zo spánku

katica312
25. apr 2020

Ahojte.
Potrebovala by som vedieť či z Vás má niektorá s týmto skúsenosti.
Dnes v noci som sa zobudila na to ako moja 8-mesačná dcéra zo spánku vzlykala - (niečo ako keď dieťa dlho plače a už potom ku koncu nevládze a začne vzlykať ) a mierne jej pritom aj trhalo s trupom - neboli to kŕče len niečo ako silnešia štikútka. Nevzlyká ani bežne keď plače cez deň. Teda riadne ma to vyplašilo... Akurát ona teda spala a neplakala predtým. Snažila som sa ju zobudiť tak som jej vybrala dudel a začala straštne plakať tak som jej ho vrátila naspäť tak som si ju zobrala na ruky a potom sa nejako prebrala a ukľudnila. Všetko možno trvalo tak do dvoch minút... Už sa jej to stalo tak dva krát ale cez deň keď mi spala na rukách a to sa jej stačilo len prihovoriť a prešlo to. Máte s tým niektorá skúsenosti? Lebo ako zapnúť internet a hľadať čo by to mohlo byť som rýchlo radšej skončila ( nádor, epilepsia.... a neviem čo mi ešte všetko vyhodilo) a hneď sa človek bojí.

amelia000
25. apr 2020

@katica312 zly sen?

karhu
25. apr 2020

obycajna namesacnost, moja starka to robi, a to ma skoro 90, nase male to podedilo..raz vzlyka, inokedy sa smeje, nedavno dokonca zo spanku pluvol(v stadiu pokusu) a potom sa rozosmial🙈
ked to tvoja robi NEBUD JU, pekne potichucky sa je prihovor, ze si tam, ze je vsetko ok, pripadne jej jemne daj ruku na hlavu, na rameno..nech vie, ze mama je blizko a ono to prejde
ja by som z toho nerobila tragediu, naco googlit choroby????😲

smejko25
25. apr 2020

@katica312 zbytocne sa stresujes googlom 🙈 uplne obycajny zly sen...moja dokonca raz sladko spala a odrazu taky silny plac spustila a tiez som ju zobrala na ruky a neskor sa ukludnila 🙂 ale bola akoby v spanku az mozno za 20sekund sa prebrala a ukludnila

kittykat22
25. apr 2020

@katica312 ty musis mat super dobre dieta, ked ta dokaze vyplasit taka somarina 😀 V dobrom zavidim 🙂 Deti v tomto veku zacinaju mat sny, pretoze ich mozog spracovava podnety ktore zazili cez den. Nic neboj, urcite je v poriadku

ivangeline
25. apr 2020

Nočný des.

katica312
autor
25. apr 2020

@kittykat22 ano to máš pravdu je dobrá ☺ celkovo veľmi málo plače a to teraz jej vyšli obe jednotky naraz a aj to celkom dobre zvládla... len ma vystrasilo to trhanie telom a také nepríjemné trhane dychanie ...