Vyznáte sa v snoch?

ninusik149
3. jún 2017

Ahojte vyzna sa niektora z vas v snoch? Snival sa mi sen, presne ten isty ako pred 10rokmi, to iste miesto ten isty dej, iba iny clovek v nom zomrel. Obaja v tych snom su moji blizky... Co to moze znamenat? ☹

jana_eyre
3. jún 2017

@ninusik149 co to znamena podla ludoveho vykladu neviem.. Kedysi som sa snom trocha venovala podla knih junga a freuda.. Dolezite je v tom sne vela snovych symbolov, vobec nemusi (ale moze) byt dolezite kto to bol.. Takze to by bolo lepsie si rozpisat cely ten sen na papier a podla jednotlivych symbolov pospajat co to v tvojom podvedomi znamena..

Len tak narychlo je mpzne ze sa o tych dvoch co v sne zomreli z nejakeho dovodu obavas, bojis sa ze ich stratis..

ninusik149
autor
3. jún 2017

@jana_eyre ten sen bol na vlas rovnaky, co zomreli v nich bol moj brat aj otec. Samozrejme ze sa bojim o nich, no tym snom nechapem vobec.

adsumus
3. jún 2017

@ninusik149 znamená to, že budu dlho žiť.

jana_eyre
3. jún 2017

@ninusik149 no ved to, sny sa nedaju len tak lahko vylozit ako to byva v snary.. Dam priklad - sen sa odohrava v dome.. Dolezite je vsimnut si ako ten dom vyzera, ako je zariadeny, co okoo seba vidis.. Vsetko na co si spomenies je nejaky snovy symbol a kazdy nieco znamena.. Napr.ten dom si ty sama, ak ho vidis z vonku a je krasny a neosarpany, tak sa ty vidis navonok.. Ak si vnutri domu, tiez je dolezite ako na teba posobi a znamena to ako vidis svoje vnutro.. Ak na stole vidis napr.kvety, tie zobrazuju ako vnimas svoju sexualitu.. (freud rad takmer vsetko daval do suvisu so sexualitou, jung bol troska realistickejsi podla mna) preto pisem ze nemusi ist o tie dve osoby, ale o ten sen a jeho obsah celkovo.. Ale je to zlozite a zdlhave sa venovat snom s psychologickym vykladom, ja som to po par rokoch vzdala.. Ale ked ma nejaky sen zaujme, tak si to zistujem podla toho co si pamatam..

ninusik149
autor
3. jún 2017

@jana_eyre dakujem ja si to pohladam na internete uz podla tych symbolov v sne.

zuzans258
3. jún 2017

@ninusik149 ahoj ninusik..podla mňa by si sa s tým nemala zaoberať...aj tak sa stane, čo sa má stať ...mne sa tiež veľa snov opakovalo...dokonca sa mi snívali aj 3x...😉
takže sa preto nestresuj 🙂

adsumus
3. jún 2017

@ninusik149 nehladaj nič, to naozaj znamená, že budu dlho žiť.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusik149
autor
4. jún 2017

Dakujem vam pekne, ja uz som sa bala co sa stane. 🙂

sonasek
15. jan 2021

Ahojte vie mi niekto poradit co to znamena \r\n moj sen so snubencom sme nasadli do auta on bol opity cuval s kopca kricala som do neho nech ide pomensi zrazu sme sa cuvajuc rutili do hlbokeho jazera este viem ze som po nom pozrela ze boze utopit...nechcem sa utopit voda bola spinava zelena ja som stihla pootvorit okno a nadychnut sa a rozopnut nam pasi uz sme boli pod vodou ale ci sme vysli s auta uz neviem lebo som sa zobudila ale zo strasne zlym neprijemnym pocitom bol to zivi sen