Vtipy a srandičky pre 4 - 5 ročné dieťa

eri150
21. nov 2013

Ahojte maminky, mám doma 4ročnú dcérku, včera večer ma napadol taký detský vtip ešte z detstva, tak som jej ho povedala a malá sa tak rehotala, že ešte ráno ho spomínala. Potom chcela počuť ešte nejaký iný, ale ja už žiadne také pre malých škôlkarov nepoznám 😅 Dievčatá, ak máte niečo také v talóne, tak to dajte sem, nech tých našich krpcov pobavíme 😀

babaker
21. nov 2013

A aky to bol vtip?

Ide tučná žena po ulici a spievala "keby som bola jahôdkou"
Na druhej strane stal muž a odpovedal "to by bolo ďžemu". 😀 😀 😀

darina1952
21. nov 2013

@eri150 ja viem tento:

Idú dve paradajky oproti sebe cez cestu a jedna druhej zdraví: "Ahoj kečup".

eri150
autor
21. nov 2013

@babaker 😀 Ja ani neviem, či to sem mám dávať, lebo niekomu sa môže zdať kapánek neslušný pre malé dieťa a asi bude pár ľudí pohoršených 😅 Takže dúfam, že sa tu nestrhne nejaká diskusia o mojom blbom vtipe 🙂 ale výsledný efekt stál za to. Takže:
" Sekera naháňa prdelku, prdelka už nevie, kam má utekať, už je celá spotená, pribehne k rybníku a tam je zlatá rybka.
Prdelka začne prosíkať: " Zlatá rybka, zlatá rybka, premeň ma rýchlo na niečo, lebo ma naháňa sekera a keď ma chytí, bude so mnou zle!!"
Zlatá rybka sa zľutuje: " No dóbre," tak ju premení na lastovičku. Lastovička vyletí na strom, okolo ide sekera
a pýta sa: "Hej lastovička, nevidela si náhodou prdelku?"
-"Nie".
Sekera:"Tak mi aspoň niečo zaspievaj!"
-" Prrrrrrrd" 😀

babaker
21. nov 2013

@eri150 Ved to je totalne mily vtip, tie maju deti v tom veku najradsej 🙂

Sedí dievčatko na pieskovisku a niečo spokojne papká. Okoloidúca pani sa jej pýta:
- Dievčatko, a čože to papkáš?
- Neviem, šamé to šem pliliezlo

eri150
autor
22. nov 2013

@babaker No veď takéto detské blbinky som chcela nájsť, čo sme si, ako deti rozprávali, ale ani na nete som nenašla, nikde.

mikela22
22. nov 2013

Idu dve susienky a jednu prejde auto, druha sa otoci a krici na nu: "No pod uz a nedrob sa tolko" 😀

zuzzka1
22. nov 2013

ide fixka k doktorovi a povie: vypíšte ma prosím 🙂

cmulinko
22. nov 2013

Ide babka po pusti a spadne na ňu balkón.

marika6
22. nov 2013

@eri150 tomu jedinému sa zasmiali z chuti

marika6
22. nov 2013

toto je môj naj z detstva

ide cigan na jahody
de ideš cigaň
na jahody
šak je zima
šak mám kabát

shazia12
30. nov 2013

ale dobre vtipki hm ja neviem ani jeden lebo ma to nikto nenaucil a a ani nerospraval ale napiste mi vi rada si precitam a poviem to svojej 4 rocnej dcerke budem velmi rada ked mi napisete

nextik
22. aug 2014

Kocky hodte este nieco. Moja ma obdobie vtipov a uz nam dosli 🙂

slniecko2
22. aug 2014

@eri150 moja malá setrička sa kosila na tomto vtipe:

Sedí rybár pri rybníku a zrazu sa z vody vynorí krokodília hlava a krokodíl hovorí:
- Čo robíš rybár?
- Chytám." hovorí rybár. A krokodíl na to:
- Kašli na to a poď si radšej zaplávať!

Sestrička to síce veľmi nepochopila ale my sme sa na tom rehotali a ona to potom rozprávala pri každej príležitosti 😵

ninka255
2. okt 2020

Mamičky poraďte mi nejaký krátky vtip. Do škôlky.. Pre 4 ročne dievtactko

petulda333
2. okt 2020

Ja som sa dlho rehotala na tomto.
Pride slimak na pumpu a hovori-prosim si 2kvapky benzinu a kvapku oleja. Pumpar sa k nemu otoci a pyta sa- a prdnut do duse by si nechcel???

sandri
2. okt 2020

U nas sa traduje tento uz od cias mojho detstva:
"oci, co je to kamzik?"
"to je taka sprosta ryba."
"a preco skace po skalach?"
"no vidis aka je sprosta"

tutuska11
4. dec 2021

Baby aj ja mam také 3 nadväzujúce,pri ktorých sme sa smiali ako kone:
1. - Na koľko krát date slona do chladničky?
- ?? (Deti si tipnu)
- na 3 razy : otvoríš, dáš slona do chladničky, zatvoris.

2. Na koľko krát dáš zirafu do chladničky?
- ?? (Deti si tipnu)
- na 4 razy: otvoríš chladnicku, vyberieš slona z chladnicky, dáš donitra zirafu, zatvoris.

3. Kráľ zvierat vyhlasi, že sa v lese bude konať zraz všetkých zvieratiek. Na zraz prišli úplne všetky zvieratká, až na jedno...aké,tipnite si!?!
- ved všetky okrem žirafy, ta je predsa v chladnicke🤣🤣🤣

aalt
4. dec 2021

@tutuska11 k tomu patri este jeden, ze ako spoznas, ze bol v chladnicke slon? Nechal v masle otlacene labky 😉

aalt
4. dec 2021

A este so si spomenul na jeden dcerkyn oblubeny: Idu dva balony po pusti a jeden krici: Pozor kaktusssssss! A druhy: Co hovorisssssss?

majulienka19
17. jún 2022

Idú dve blchy po chodbe a zrazu zhasne svetlo.
Jedna vraví: "Pozor, blcha, schody-dy-dy-dy..."
A druhá: "Kde-de-de-de..."

macik166
17. jún 2022

.

h2
17. jún 2022

@aalt 😂 Toto bol svojho času aj u nás obľúbený vtip.

aalt
17. jún 2022

@h2 Zhruba pred tyzdnom dosla dcerka, teraz uz tazka pubertiacka, zo skoly s tym "chladnickovym" vtipom. Samozrejme uz si napamatala, ze ich ako skolkarka milovala a vsetkym vtipochtivym rozpravala. Tak sme s manzelkou pospominali na par dalsich skolkarskych vtipov co nas napadli.
Mimochodom @tutuska11 este k tomu pridala dalsi, ze ako preplavat v Afrike jazero, aby ta nezozrali krokodily ??? Skocis do vody a preplavas ... ved vsetky krokodily su na zraze s kralom zvierat 😉

zuziku002
8. nov 2023

@petulda333 na tomto sme sa rehotali cely den. Dakujeme, spravil nam naladicku.
Nasi sa rehotali este aj na tomto:
Preco ma bocian dlhe nohy?
Aby ho zaby nekopali do zadku ;)