Všimla by som si krvácanie z nosa dieťaťa ?

9. jan 2020

Maminy myslíte že by som si ráno všimla na dieťati keby v noci krvacalo z nosa??? Lebo som našla malej krvavé zaschnúť škvrnky na obliecke a neviem z čoho mala aj odretu bradu lebo spadla ale neviem ci to z toho..

miriam1983
9. jan 2020

Myslim,ze by mala zaschnutu krv aj v nosteku.

autor
9. jan 2020

@miriam1983 v nosteku ani okolo nošteka nemá nič..

miriam1983
9. jan 2020

Tak to bolo asi z tej brady. Mozno si v noci chrasticku odripla,troska krvicky jej kaplo a ranka zasa zaschla.

autor
9. jan 2020

Ale ma odreninu aj na bradicke aj na nosteku zvonku zboku tam ma taky malý skbancek len sa mi nechce veriť ze by z toho toľko islo

simca06022011
9. jan 2020

samozrejme mohlo, mohla sa poskrabat... ak by krvacala z nosa (neviem preco by mala...), tak by si mala krvavy flak a aj tvaricku by mala spinavu niekde a nie skvrnky .

miriam1983
9. jan 2020

Tak neviem. Ja som myslala,ze myslis zvnutra nosteka. Ale niekedy vie aj mala ranka krvacat.

lenka2710
9. jan 2020

Urcite by si si to všimla, mala by napríklad zaschnutu krv pod nostekom ale v okoli dierok
Aj mala ranka môže dosť krvácať a na obliečke sa ti trebárs aj rozpije

stanik_67
9. jan 2020

deti sa v noci mam pocit ze najviac skrabu, takze sa kludne mohla aj poskrabat a ked mala chrasticky, tak mohla si aj tie odtrhnut. nerobila by som z toho velku paniku, je to uplne normalne.

orta
9. jan 2020

podla mna by si si to vsimla, my ked sme boli decka tak u nas spavala mladsia sesternica a ta krvacala z nosa v noci strasne tazko a aj ked sa na to v noci nezobudila tak rano proste mala okolo nosa a v nose zaschnutu krv

autor
9. jan 2020

Inak toto ma na brade