Vnímanie ľudí 3,5-mesačnou dcérou.

bibi_279
1. mar 2020

Ahojte, chcela by som sa spytat ci je normalne ze ked je moja 3,5 mesacna dcerka na rukach tak sa takmer vobec nediva na ludi ked sa jej prihovaraju. Ona sa pozera akoby do zeme. Alebo ked si ju dam vo vzduchu nad seba tak sa na mna ani nepozrie. Uplny ignor. Avsak ked je na podlozke a nahnem sa nad nu tak krasne drzi ocny kontakt, usmieva sa, dokonca vcera sa prvykrat nahlas zasmiala. Dost ma to znepokojuje. Ďakujem za každu Vašu skusenosť.

pribinak
1. mar 2020

@bibi_279 je to 3,5 mes. bábätko, nemusí sledovať cudzích ľudí. Podstatne je že reaguje na svojich, teda ty mama a otec, či súrodenci

bibi_279
autor
1. mar 2020

@pribinak ved prave ze aj ked sa jej prihovaram ked je na rukach ja alebo priatel tak ona sa pozera vzdy inam. Musime ju bud uputat zatlieskanim a niekedy ani to nepomoze. Alebo ked sa jej strcim do pohladu tak sa otoci inam. Ale to robi len ked ju nosime na rukach. Ked lezi na podlozke tak krasne vnima a sleduje. Tak ja neviem ci sa este len vyvija alebo sa mam obavat. Urcite sa na to spytam na poradni.

pribinak
1. mar 2020

@bibi_279 tak určite sa opýtaj na poradni, alebo sa objednaj aj skôr

heln
3. mar 2020

Pocuje? Skuste ju dat na podlozku na brusko, pri hlave jej zacinkajte zvoncekom alebo hrkalkou. Skuste na oboch stranach. Ak neotoci hlavku za zvukom, tak dajte vysetrit sluch.

bibi_279
autor
4. mar 2020

@heln to sme uz skusali, vidi aj pocuje.

dancuuul
2. mar 2021

@bibi_279 ahoj bibi, si tu este aktivna?

dancuuul
2. mar 2021

Chcem sa len popytat, riesim podobny problem so syncekom

mony12345
12. jún 2022

@dancuuul ja mám podobný problém, zlepšilo sa to u vás?

kingacs
6. sep 2023

@mony12345
@dancuuul

Ahojte, zlepsilo sa to? 🙂

martaatram
19. máj 2024

.