Video pestúnka

trinidat85
8. sep 2018

Dobrý deň maminy, aké máte prosím Vás skúsenosti s video pestúnkami? Oplatí sa? Pri popisoch informujú o dosahu, no vo voľnom priestore, čiže tomu rozumiem niekde vonku na záhrade.Ale aký majú signál cez steny domu? Aké máte a aké sú Vaše skúsenosti? Ďakujem

nikiki29
8. sep 2018

@trinidat85 dosah cez steny sa líši aj od značky, niektoré majú 50-60m a niektoré 100m. Malo by stačiť aj jedno aj druhé, záleží či je to starší dom s hrubými múrmi alebo sú múry klasické. Ja som si pestúnku objednala z Alzy, aby som ju mohla bez problémov vrátiť ak nebude vyhovovať. Čakám momentálne na TrueLife NannyCam, tak som zvedavá. A či sa oplatí? Podľa mňa ako komu 😊 niekto ti povie že zbytočnosť, ja si bez nej neviem predstaviť existovať. Mám psa a proste musím niekedy odísť aspoň na 2 minuty venčiť pred vchod. Bez videa by som malého nenechala v žiadnom prípade spinkať samého v byte...

ukulela
8. sep 2018

nam velmi pomohla. maly spaval v kociku na dvore a ja som si mohla vnutri v poho robit veci aj za zavretymi dverami ... detto, ked som zas z domu potrebovala na chvilu na dvor (so psom, ...) Muz objednal lasnu z ciny, 50 € tusim, a prerpbil ju tak, ze obe jednotky boli na baterky. Lebo pri tych lacnejsic je kamerka zvycajne len do zasuvky, akoby vyrobca pocital s tym, ze ju chces mat pri postielke a ty chodit pres. ale my sme to mali aj naopak. Prirobil k tomu taky stipec na zacviknutie na kocik, k tomu miesto na baterky, sice na pohled ako z A je to, ale funkcne 🙂

pininka
8. sep 2018

Za mna najlepsie investovane peniaze po kociku.

17alisha
10. sep 2018

Za mna hlupost, dosah ledva par metrov, mame stary dom s hrubymi murmi, kde-tu aj skvara, takze fakt slabucky dosah. Vyriesili sme to tak, ze si volam na skype z mobilu na tablet a mam to zadarmo, dosah az pokial nam siaha net, takze pomaly na koniec ulice.